Oto elektrikçilerde Uraslı güven tazeledi

Adana ESOB'a bağlı Adana Oto Elektrikçiler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Oto elektrikçilerde Uraslı güven tazeledi

ADANA - Adana ESOB'a bağlı Adana Oto Elektrikçiler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle girilen seçimde Mevcut Başkan İbrahim Uraslı ile yönetim ve denetim kurulu, üyelerden tam destek alarak 4 yıllığına göreve yeniden seçildi.

Adana ESOB Şehit Ömer Halisdemir Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurula, TESK Toplantısı için Ankara'da bulunan Birlik Başkanı Nihat Sözütek katılamazken, gönderdiği mesajla Başkan Uraslı ve yönetimini kutladı.

Bakanlık Temsilcileri Ali Atılgan, Mehmet Tunç ve Gamze Aydın nezaretinde gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığına, verilen teklifin oy birliğiyle kabulü üzerine Adana Kuyumcular Esnaf Odası Başkanı Oğuz Başman,  Yardımcılıklarına Adana Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, katipliklere de Adana ESOB Genel Sekreteri Sema Kartalmış, oda üyeleri Serkan Duran ve Ergün Çiçek seçildiler.

Divan Başkanı Oğuz Başman, Birlik Başkanı Nihat Sözütek'in mazaretine salonda bulunan konuklara duyurup, yeni yönetime başarı dileği ileterek alkış aldı. Gündem gereği salonda saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşımız okundu. Yönetim kurulu faaliyet raporunu Başkan İbrahim Uraslı, denetim kurulu faaliyet raporu ile bilançoyu oda personeli okudu, raporlar üyelerin oylarına sunuldu, oy birliğiyle kabul edilince mevcut yönetim ibra edilmiş oldu.

Yeni dönem çalışma raporu ile tahmini bütçe de okunarak, üyelerin oylarına sunuldu, oy birliğiyle kabul edildi. Son olarak İbrahim Uraslı başkanlığındaki Hasan Hüseyin Korkmaz, Nihat Kamışlı, Can İpteş, Hasan Altundal, Ahmet Duran Köse ve Murat Karaca'dan oluşan yönetim kurulu ile Metin Boğa, Ahmet Dönmez ve Taner Ürgeç'ten teşkil denetim kurulu listesi üyelerin oylarına sunuldu, tek liste oy birliğiyle kabul görünce, Başkan Uraslı ve ekibi 4 yıllığına yeniden göreve seçilmiş oldu.

Genel kurulda, tebrikleri kabul eden Başkan İbrahim Uraslı, gerek salona bizzat gelerek, gerekse çiçek ve mesaj göndererek yönetimini kutlayan başta Birlik Başkanı Sözütek olmak üzere tüm Birlik Yönetim Kurulu üyeleri, esnaf odası başkanları ile esnaflar ile dostlarına ayrı ayrı teşekkür eti. Genel kurula, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Şeyhmus Uçar, Mutlu Akü Bölge Bayi Ahmet Özer de katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2018, 15:47

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2