banner6

Özen Alüminyum zirveyi zorluyor

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajı iyi değerlendiren Özen Alüminyum zirveyi zorluyor.

Özen Alüminyum zirveyi zorluyor

Özen Alüminyum zirveyi zorluyor

 

HABER: MURAT YILDIRIM

 

ADANA (İLKHABER)-Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajı iyi değerlendiren Özen Alüminyum zirveyi zorluyor. Kurulduğu, 1988 yılından bu yana alüminyum sektöründe faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Özen Alüminyum yöneticilerinden Sefa Kıral, sürekli gelişme heyecanını diri tutarak sektörde öncü olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Aynı zamanda bir aile şirketi olan Özen Alüminyum, gelişmiş, donanımlı tesislerinde, uzman kadrosuyla kompozit levha, kaplama, slikon ve cam cephe giydirme sistemleri, fotoselli kapılar, kepenkler, alüminyum doğrama, küpeşte, cam balkon ve PVC pencere imalatı ve montajı yapıyor.

‘GÜVEN VE SAMİMEYİT’

Geçmişten gelen bilgi birikim ve deneyimleriyle mevcut alt yapılarını sürekli geliştirdiklerini belirten Kıral, “Deneyimli kadromuz ile bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirdik. En son olarak bölgenin güçlü ekonomisine sahip Kiza İnşaat’ın alüminyum uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Firmamızı anlatan en temel esas güven ve samimiyettir.” dedi.

Aile büyüklerinin eğiteme büyük önem verdiğinin de altını çizen Sefa Kıral, “Malatya İnönü Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra baba mesleği olan alüminyum cam ve PVC sektörüne girdim. Daha sonra ikinci üniversite olarak işletme bölümünü bitirdim. İş güvenliği uzmanlığını da alarak kendi iş yerimizde iş hayatıma devam ediyorum.” diye konuştu.

‘İHRACATA ÖNEM VERİYORUZ’

Ortadoğu ülkelerine ihracatlarının sürdüğünü belirten Sefa Kıral, “Son olarak Irak, Suriye, Uganda ve Umman ülkelerine ihracat gerçekleştirdik. Adana ili ve ilçelerinde daha yoğun çalışmalarımız olmakla birlikte çevre il ve ilçelerde de projelerimizi gerçekleştiriyoruz.Dünyada hızla gelişen ve değişen paslanmaz kullanımın her geçen gün arttığını, ülkemizde de hızla paslanmaza doğru bir yönelme olduğunu gören firmamız paslanmaz sektöre de girmiştir. Tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verecek duruma gelen firmamız kısa süre içerisinde bilgi, birikim ve tecrübe kazanmıştır.” şeklinde konuştu.

Müşteri memnuniyetini esas aldıklarını söyleyen Kıral, ihtiyaçların giderilmesi ve isteklerin karşılanması noktasında ekibi sürekli eğittiklerini vurguladı. Ürün yelpazelerine, daha önce sadece montajını yaptıkları cam balkon sistemlerini de tesislerinde üretmeye başladıklarını belirten Kıral, “Firma olarak küpeşte korkuluk üretimimiz vardı, fakat daha genel kapsamlı çalışmalar başlatacağız. Cam balkon montajı da yapan firmamız bu kez de cam balkon üretimine de girdi.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 15:09

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42