banner6

Özmen Ailesi'nin mutlu günü

Özmen Ailesi'nin mutlu günü

ADANA (İLKHABER)-Erkekliğe ilk adımı atan Halil’in kirveliğini işadamları M. Ali Otomotiv sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz, Metehan Gürbüz ve (Zaza) Ali Tongüner yaptı. Davetiller İnci Oteli Yakut Balo Salonu'nda gerçekleşen sünnet düğüne büyük ilgi gösterdi.

 

Adana uzun süre dillerden düşmeyecek muhteşem bir sünnet düğününe daha ev sahipliği yaptı. Adana’nın tanınmış ailelerinden Umut ve Gülperi Özmen, biricik oğulları Halil Özmen için uzun süre konuşulacak bir sünnet düğünü düzenledi.

Erkekliğe ilk adımı atan Halil’in kirveliğini de işadamları M. Ali Otomotiv  sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz,Metehan Gürbüz , (Zaza) Ali Tongüner yaptı. Dostları ve sevenleri Özmen  ailesini yalnız bırakmazken, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden sünnet düğünü davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

 DİLLERDEN DÜŞMEYECEK DÜĞÜN

 Kirveler M. Ali Otomotiv'in sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz,(Zaza) Ali Tongüner ve Özmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı amcası Halil Özmen ev sahipliğinde İnci Oteli Yakut Balo Salonu'nda gerçekleşen sünnet düğünü  uzun yıllar dillerden düşmeyecek.

Mutluluklarına dostları ve sevenleri ile ortak oldular.

Amcaları Halil, Hüseyin ve Talip Özmen, Halası Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Hasret Özmen yeğenlerinin sünnet düğünün de güzel bir ev sahipliği yaparak yeğenlerinin bu mutlu gününde sevenleri ve dostlarıyla birlikte olmaktan son derece mutlu olduklarını ve gelen tüm konuklarına teşekkür ettiler.

 ŞEHİR İÇİNDE KONVOY OLUŞTURDULAR

 Amcası Halil Özmen aynı adı taşıyan yeğenine sünnet düğünü için ilk hazırlıkları evde yapıldı. Umut ve Gülperi Özmen, ailesi, sabah saatlerinden itibaren dostlarıyla ve akrabalarıyla buluştular. Daha sonra şehir içinde konvoy oluşturuldu. Erkekliğe ilk adımı atacak olan Halil Özmen, kirveleri ve  ailesiyle şehir içi turu attılar. Şehir içinde oluşturulan uzun konvoy görenleri hayretler içinde bıraktı. Sünnet düğününün olacağı saate kadar uzun araç konvoyu ile şehir turu yapıldı.

Halil’in  düğün salona gelmesiyle birlikte hareketlilik başladı, konuklar ve sevenlerinin yoğun ilgisi arasında kendisi için hazırlanan özel koltuğa oturdu. Alkışlar arasında salona giriş yapan oğulları Halil’in mutluluğu görülmeye değerdi.

 ADANA'NIN TANINMIŞ İSİMLERİ BULUŞTU

 Umut ve Gülperi Özmen çiftinin oğulları Halil için hazırlanan sünnet eğlencesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Heyecanları gözden kaçmadı.

GECEYE RENK KATAN SANATÇILAR

 Söyledikleri birbirinden güzel eserlerle geceye ayrı bir renk katan sanatçılar Ali Turaç, Nehru, Ankaralı Erkan, Eyüphan, Doğan Nurlu  ve Nur Soylu gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede söyledikleri bir birinden güzel şarkılarla misafirleri coşturdular.

Özmen Grup Yöneyim Kurulu Başkanı Halil Özmen geceye renk katan başta sanatçılar olmak üzere tüm gelen konuklara Özmen Ailesi adına teşekkür etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42