Pozantı semt pazarında ateş ölçerli denetim

Adana'nın Pozantı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çay, ilçede kurulan semt pazarında denetim yaparak yeni tip Korona virüsü (Covid­19) salgını sebebiyle pazarcı esnafının ve halkın ateş ölçümünü yaptırdı.

Pozantı semt pazarında  ateş ölçerli denetim

ADANA (İLKHABER) - Adana'nın Pozantı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çay, ilçede kurulan semt pazarında denetim yaparak yeni tip Korona virüsü (Covid­19) salgını sebebiyle pazarcı esnafının ve halkın ateş ölçümünü yaptırdı.
Çin’den gelen korona virüs hayatımızı yeni baştan dizayn ederken, korunma tedbirlerine hergün bir yenisi ekleniyor. Pozantı Belediyesi dünden itibaren ilçede kurulan semt pazarlarında esnafların ve vatandaşların ateşlerini ölçerek, tedbirleri kontrol altında tutmaya başladı.
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda Pozantı Belediyesi olarak bir dizi tedbirler aldıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Çay, “İlçe merkezinde kurulan semt pazarında, Zabıta Müdürlüğümüz ekipleri denetim ve çalışmalara başladı. İlk uygulamaya ben de nezaret ederek pazarcı esnafımızın ve belli yaş grubundaki vatandaşlarımızın ateşleri ölçüldü. Uygulamanın yerinde ve uygulanıyor olduğunu görmek, hassasiyetlerimize pazarcı esnafımız ve halkımızın riayet ettiğini görmek bizleri de son derece memnun etti. Bu önemli konuda emeği geçen ve duyarlılık gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2