banner6

Rüya gibi düğün

Dinçkalmış Ailesi’nin dünyalar güzeli Kübra ile Sayın Ailesi’nin yakışıklı oğlulları Burak dünya evine girdi

Rüya gibi düğün

Rüya gibi düğün

 

 

 

Selma ATAŞ

Gazeteci Tevfik ve Derya Dinçkalmış’ın dünyalar güzeli kızları Kübra gönlünü kaptırdığı Sayın Ailesi’nin yakışıklı oğulları Burak ile Elazığ’da yapılan rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler.

Genç çiftler Kübra ile Burak, düğün töreninin yapıldığı salona folklor ekibinin çayda çıra oyunuyla girdiler.. Genç çiftler düğün pastasını da birlikte keserek davetlilere ikram ettiler.

Birbirlerine gönüllerini kaptıran Kübra Dinçkalmış (Sayın) ile Burak Sayın geçtiğimiz yıl yine muhteşem bir tören ile nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atmışlardı. Genç çifti düğün törenlerine çok sayıda sevenleri katılarak yalnız bırakmayıp, bu mutluluğa ortak oldular..

Elazığ’da bulunan Sultan Sarayı Çırağan Salonu’nda yapılan bu muhteşem törende seçkin davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenme fırsatı yakaladılar. Düğün töreninde Elazığ’ın muhteşem yöre oyunları da bolca oynandı.

Gelinin kuşağını ise kuzeni Abdi Mestanoğlu bağladı.

Gelinin babası Teyfik Dinçkalmış’ın patronu ve Arslan Matbaacılık ve kağıtçılık A.Ş Yönetim kurulu üyesi Veysel Arslan, eşi ve çocukları ile Adana’dan Elazığ’a gelerek düğüne katıldı.

Damat Burak Sayın’ın mesai arkadaşları ile patronu düğün törenine katılırken, gelin Kübra Dinçkalmış (Sayın)ı da bu mutlu gününde arkadaşları yalnız bırakmadılar.

Damat Burak’ın babası Tahsin ve annesi Mine Sayın ile Gelinin babası Teyfik ve annesi Derya Dinçkalmış’da tüm davetliler ile yakından ilgilendiler..

Düğün törenine katılan davetliler Kübra-Burak çiftinin birbirlerine çok yakıştığını Belirterek, “Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.. Allah mutluluklarını daim etsin ve bir yastıkta kocatsın” demekten kendilerini alamadılar.

Düğün törenin de daha sonra takı merasimine geçildi ve genç çifti sevenler, gönüllerinden geçen hediyeleri takdim ettiler.

Düğün töreninin ardından genç çiftler Kübra ve Burak Sayın Balaylarını geçirmek üzere Fethiye’ye gittiler..

.................... Genç kardeşlerimiz Burak ve Kübra çiftine ömür boyu mutluluklar diliyor ve Allah bir yastıkta kocatsın diyoruz..

 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2017, 16:51

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER