banner6

Saadet Parti’sinden Başkan Akay’a ziyaret

Saadet Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halid Çalışkan, Başkan Yardımcısı Hamza Çalışkan, Teşkilat Başkanı Yavuz Karatoprak ve YK Üyesi İbrahim Topal ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Saadet Parti’sinden  Başkan Akay’a ziyaret

ADANA (İLKHABER) - Saadet Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halid Çalışkan, Başkan Yardımcısı Hamza Çalışkan, Teşkilat Başkanı Yavuz Karatoprak ve YK Üyesi İbrahim Topal ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Halid Çalışkan, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a yeni görevinde başarılar dilerken, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Adana’nın değerlerini yansıtan, ilçeye fayda sağlayacak tüm projelerde Saadet Partisi Seyhan İlçe Yönetiminin desteklerini esirgemeyeceklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Hem Seyhanlıların, hem Adanalıların nezdinde, bugününde ve yarınında huzurla yaşayacağı her alanda çağdaş bir Seyhan için yola çıktık. Seyhanlılara güzel hizmetler vermek için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından ziyaret sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER