Saadet Partisi’nin hedefi 2019

Saadet Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Osman Söyler, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimde Yüreğir Belediye Başkanlığını kazanacaklarını iddia etti.

Saadet Partisi’nin hedefi 2019

Saadet Partisi’nin hedefi 2019

 

Serhat Şanlı

 

ADANA(İLKHABER)-Saadet Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Osman Söyler, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimde Yüreğir Belediye Başkanlığını kazanacaklarını iddia etti.

Geçtiğimiz hafta yapılan kongre ile güven tazeleyen Söyler, basın mensupları ile bir araya geldi. Kaburgacı Yaşar Usta’da yapılan toplantıya Saadet Partisi Yüreğir ilçe Başkanı Osman Söyler, ilçe yönetim kurulu ve partililer katıldı.

 

YÜREĞİR’DE BELEDİYE  BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞIZ

 

Yüreğir’i marka haline getireceklerini belirten Saadet Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Osman Söyler, 2019 yılında yapılması beklenen  yerel seçimde  Yüreğir  Belediye Başkanlığını  kazanacaklarını iddia etti.

 

Söyler açıklamasında;

‘’Bu toplantımızda amacımız 25 Aralık 2016’da Saadet Partisi Yüreğir ilçe olarak kongremiz oldu ve bu kongre sonrası belirlenen yeni yönetimimizi sizlere açıklamak istedik.

Aramıza 8 kişi yeni yönetim kadrosuna katıldı. İnşallah bu kadro ile 2019’da yapılacak olan seçimi kazanacağız. Yüreğir’i alacağız.

 

YÜREĞİR BÜYÜK SORUNLAR İLE KARŞI KARŞIYADIR

Yüreğir ilçemiz, işsizlik, alt yapı ve çarpık kentleşme ile karşıyadır. Halkımızın çok sorunu vardır. Şöyle baktığımız zaman Adana’da en çok göç alan ilçe Yüreğir ilçemizdir. Bununla birlikte çok sayıda Suriyeli de ilçemize gelmiştir. Suriyeli kardeşlerimiz zor şartlar altında hayatlarını sürdürmektedir. Baktığımızda bu soğuk günlerde çadırlarda yaşamaktadır ve hastalıkla mücadele etmektedir. Biz evlerimizde sıcak evlerimizde yatarken, onlar çamurlar içerisinde zor şartlarda kalmaktadır.

 

YÜREĞİR KADERİNE TERK EDİLMİŞ

İlçemizin çocuk parkları az sayıda. Yollarımıza baktığımızda bakımsız hatta çamur olanı bile var. Bu sorunların Yüreğir ilçe belediyesi tarafından giderilmesi gerekir. Çünkü mahalle muhtarları bizi arıyor Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın bunları görmesi gerekiyor. Çünkü biz Çelikcan’ı aradığımızda ulaşamıyoruz.

 

2019 YEREL SEÇİMİNDE GELİYORUZ

Yüreğir ilçesinin 500 bin civarında nüfusu var. Ama spor sahası yok, parkı yok, bakım yok. Belediyenin takdir ettiğimiz kültür evleri ve taziye evleridir fakat bunlar yetmiyor. Biz Saadet partisi Yüreğir İlçe Teşkilatı olarak 2019 seçimlerini kazanacağız. Bu anlattığımız tüm sorunları gidereceğiz.

 

İNCİRLİK YERİNİN DEĞŞTİRİLMESİ GEREKİYOR

İlçemizin Yamaçlı, Koza, Çamlıbel, İncirlik, Anadolu, Şehit Erkut Akbay gibi 250 bin kişinin yaşadığı mahallelerden uçak seslerinden rahatsızlık duyulması şikâyeti gelmektedir. Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde aşırı derecede kalkan uçaklardan çocukların korktuğu belirtiliyor. Buna devletin bir çözüm üretmesi gerekiyor. Gerekirse yeri değiştirilsin.

Biz bu siyaset işini Allah rızası için yapıyoruz. Oy toplamak için değil. Şimdi bile kurduğumuz ekibimiz ile seçim çalışmalarına başladık. Her mahallede görevli birer arkadaşımız sorumlu. Bu sorumlular, hastası olan kim olursa hastaneye götürüp, tedavilerinin ardından evlerine götürecektir. Artık inanıyoruz ki 2019 seçimini kazanıp halkımızın her türlü sorunlarına çözüm üreteceğiz.’’

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 17:25

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2