Samimi bir ziyaret

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük'e Rotary Kulüpleri 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Güvernörü N. Altan Arslan ve kulüp yöneticileri nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ziyaret


ADANA (İLKHABER)-Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük'e Rotary Kulüpleri 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Güvernörü N. Altan Arslan ve kulüp yöneticileri nezaket ziyaretinde bulundu.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, nazik ziyaretleri için Dönem Güvernörüne ve Güvernör Yardımcıları Tijen Türeli, Oral - Yeşim Korurlar, Mesut Koca, Güney Rotary Kulübü Dönem Başkanı Ebru S. Yalçın ve üye Av. Dilem Nadir Kuzucu'ya teşekkür etti.

Baro Başkanı Av. Küçük, yeni dönem Güvernörü ve yardımcılarına başarılar diledi ve sosyal sorumluluk çatısı altında birleşen kulüp ve derneklere her zaman ellerinden gelen desteği sunmaya gayret ettiklerini belirtti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Rotary Kulüplerinin faaliyetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verildi.

Yaşama geçirilecek projeler ve işbirliği ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Kimlikleri dahi çıkarılmayan, ucuz iş gücü olarak görülerek tarım işçisi haline getirilen çocuklara ve mültecilere dönük sosyal sorumluluk projeleri oluşturmak ve yaşama geçirmek önerileri ele alındı.

Karşılıklı sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

Günün anısına Dönem Güvernörü N. Altan Arslan tarafından Baro Başkanı Av. Veli Küçük'e kalem hediye edildi.

Ziyaret esnasında Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreteri Av. Semih Gökayaz, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Abbas Bilgili de hazır bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 13:45

emre


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER