banner6

Sarı: Büyükşehirlerde ne yapılıyorsa biz de yapalım

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, “Büyükşehirlerde eğitim ile ilgili ne yapılıyorsa, neden Mardin ve ilçelerinde de yapılmasın?” dedi.

Sarı: Büyükşehirlerde ne yapılıyorsa biz de yapalım

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) – Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, “Büyükşehirlerde eğitim ile ilgili ne yapılıyorsa, neden Mardin ve ilçelerinde de yapılmasın?” dedi.

2017-2018 eğitim öğretim yılının başlamasına uzun bir süre olmasına karşın il ve ilçelerdeki eğitim, öğretimin daha başarılı geçmesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Milli Eğitim Müdürü Sarı da yardımcı personel ile bir araya gelerek isteklerini iletti.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nde görevli yardımcı personel Rıfat Ökmen, Fethullah Kılıç, Derviş Pamukçu, Derya Budak, Arzu Elçiboğa, Necmettin Öztap ve Erkan Doğan ile toplantı salonunda bir araya gelen eğitimin neferi Sarı, personelin sorunlarını dinledi. Yapılan çalışmalardan memnun olduğunu belirten Sarı, ‘’ Büyükşehirlerde eğitim adına ne yapılıyorsa, neden bizler de yapmayalım. İl ve ilçelerde de bunlar yapılabilir. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.’’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 14:48

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER