banner6

Savur’da uyuşturucu operasyonu

Mardin iline bağlı Savur ilçesinde bir adreste yapılan arama sonucunda uyuşturucu ve terör örgütüne ait bazı dökümanlar ele geçirildi.

Savur’da uyuşturucu operasyonu

Savur’da uyuşturucu operasyonu

 

 

ADNAN AVUKA

MARDİN- Mardin iline bağlı Savur ilçesinde bir adreste yapılan arama sonucunda uyuşturucu ve terör örgütüne ait bazı dökümanlar ele geçirildi.

 Mardin  Savur İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, uyuşturucu ve terörle mücadele çalışmaları kapsamında Savur İlçesindeki bir adreste yapılan aramalar sonucunda 53 gram kuban esrar,5 kg kenevir, Saksılara dikilmiş 4 kök dişi hint keneviri, esrar içimi için gerekli olan aparatlar ele geçirildi. Ayrıca aynı adreste  bölücü terör örgütü elebaşına   ve üyelerine ait çok sayıda afiş, poster, yaka kartı, yasak yayınlar , bir adet  ruhsatsız otomatik Av  tüfeği, bir adet faturasız kuru sıkı tabanca, 22 adet kurusıkı tabanca fişeği  ele geçirildiği bildirildi.  Olayla ilgili iki kişi göz altına alınmıştır. Uyuşturucu ve terör örgütleriyle  mücadele kapsamında güvenlik güçlerin yürüttüğü bu çalışmaların aralıksız olarak devam edeceği  bildirildi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2017, 16:34

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER