banner6

Saygılı: Yüreklerimiz Depremzedelerimizle

Adana Sebze Hali esnafı, depremzedeler için sebze ve meyve desteği sağladı. Türk Kızılay Adana Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Adana’nın yardımseverler halkının depremzedeler için tek yürek olduğunu bildirdi.

Saygılı: Yüreklerimiz Depremzedelerimizle

ADANA (İLKHABER) - Adana Sebze Hali esnafı, depremzedeler için sebze ve meyve desteği sağladı. Türk Kızılay Adana Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Adana’nın yardımseverler halkının depremzedeler için tek yürek olduğunu bildirdi.

Başkan Saygılı, Adana Valiliği himayesinde yürütülen anlamlı iyilik hareketinin çığ gibi büyüdüğünü belirterek, ”Adana iş dünyası, sivil toplum örgütleri, esnaf ve tüm hayırseverlerin yüreği Elazığ’da“ dedi.

Deprem bölgesindeki yaraların sarılması için iyi yürekli Adana halkının seferber olduğunu belirten Saygılı, yardımların ulaştırılması için gerçekleştirilen uğurlama törenine katılan Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi de duyarlı tüm hayırseverlere teşekkürünü dile getirdiğini bildirdi.

Saygılı, ”Milletimiz Elazığ’daki kardeşlerimizin yarasını sarmak için el birliği güç birliği yapıyor. Elazığ’daki kardeşlerimizin sofrasına katık olmak için un bağışı yapan, her türlü gıda, giyim ve ihtiyaç malzemelerini temin eden tüm iyi yürekli insanlarımızı kutluyor, teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER