banner6

Seçer, öğrencilerle tatlı yedi

 Seçer, öğrencilerle tatlı yedi

  MERSİN (İHA) - Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, iftar sofrasında  bir araya geldiği Mersin Üniversitesi öğrencilerinin tatlı teklifini geri çevirmeyerek  onlarla tatlı yedi.

  Seçer, ikinci kez katıldığı Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü'ndeki iftar  programında, öğrencilerin tatlı teklifi ile karşılaştı. İftar esnasında yanına gelerek tatlı  ısmarlamayı teklif eden gençler, Başkan Seçer’in "Neden olmasın?” cevabı karşısında  şaşkınlıklarını gizleyemedi. "Mekanı siz seçin, hep birlikte gidelim ama tatlıyı ben  ısmarlarım" diyen Başkan Seçer, gençleri bir hayli mutlu etti.

  Gençlerle tatlıcıda buluşan Seçer, onlarla sohbet ederek Mersin’e dair düşüncelerini  sordu. Hoş sohbet eşliğinde geçen buluşmada öğrencilerle eğitim sistemi, Mersin ve  ülke geleceğine dair değerlendirmelerde bulunan Seçer, öğrencilere Mersin’i nasıl  hayal ettiklerini ve beklentilerinin neler olduğunu sordu.

  Yaklaşık 45 dakika süren sohbette Başkan Seçer, gençlerle öğrencilerin sıkıntılarını,  Mersin’de olmasını istedikleri hizmetleri ve Türkiye gündemini konuştu. Sohbet sonrası  gençler özçekim yaparak o anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

  Öğrenciler kendilerinin tatlı teklifini kırmayan Seçer’e teşekkür ederken, Başkan  Seçer de öğrencileri en kısa zamanda makamında ağırlama sözü verdi.

  Seçer’in gençlerle buluşması sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna  tutulurken, kız öğrenciler de Başkan Seçer’in sosyal medya hesaplarında yaptıkları  yorumlarla en kısa zamanda kendilerinin de bu buluşmalarda yer almak istediklerini  belirtti.

                                         

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 12:13

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER