banner6

Senin için İngilizce

M1 Adana AVM’ de çocuklar için eğlenceli ve hediyeli İngilizce okuma ve etkinlik atölyesi temmuz ayı boyunca devam ediyor

Senin için İngilizce

M1 Adana AVM’ de çocuklar için eğlenceli ve hediyeli İngilizce okuma ve etkinlik atölyesi temmuz ayı boyunca devam ediyor

ADANA (İLKHABER) - M1 Adana AVM, yaz dönemi boyunca devam eden  atölye etkinlikleri ile Adanalıların en çok vakit geçirdiği kültürel ve interaktif buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Adana'da 3 yıldır süren İngilizce Okuma ve Etkinlik Atölyesi yaz dönemi M1 Adana AVM’ de çocuklarla buluştu. "Harvest Time " hikâyesini çocuklar için okuyan Leman Tatlı, hikâye sonrası çocuklar ile İngilizce şarkılar söyleyip, oyunlar oynadı.

Tatlı, düzenlenen etkinlik ile ilgili şu sözleri söyledi : İngilizce Okuma ve Etkinlik Atölyemiz yaz dönemi M1 Adana'da 7 Temmuz 2019 Pazar günü çocuklarla buluştu ve yine kıpır kıpır geçti. "Harvest Time" hikayesini çocuklar için okudum. Hikaye sonrası çocuklar ile İngilizce şarkılar söyleyip, oyunlar oynadık. İngilizce Okuma atölyelerimiz üç yıldır ilgi ve sevginiz ile sizlerle buluşuyor.

Hangi meslek olursa olsun yabancı dil bilmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde, çocuklarla gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikler ile yabancı dil edinmenin "Farkındalığını" oyunlarla, şarkılarla ve yaratıcı projelerle eğlenerek gerçekleştiriyoruz.

Her seferinde ilk gün ki gibi heyecan hissettiğimiz, büyük bir özen ve emek ile hazırladığımız atölyelerimize ilginiz, inancınız, güveniniz ve sevginiz için sonsuz teşekkürler. M1 Adana AVM’ de İngilizce atölyesinin bir sonraki etkinliği 14 temmuz’da gerçekleşecek.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER