banner6

Seyhan Belediyesi Gürselpaşa Kreşi'nde karnaval coşkusu

Seyhan Belediyesi Gürselpaşa Kreşi'nde karnaval coşkusu

TEVFİK DİNÇKALMIŞ
 ADANA(İLKHABER)-Adana Seyhan ilçesinde yeni nesillere ışık olan eğitimiyle farkındalık yaratan, etkinlikleriyle öne çıkan Seyhan Belediyesi kreşi; okul bahçesinde Portakal Çiçeğu Karnavalı kapsamında muhteşem  bir etkinliğe imza attı. Portakal çiçeği etkinliğinde minik öğrenciler coşkulu eğlenceleriyle güne damgasını vurdu.Portakal çiçeği karnavalı birbirinden güzel renkli görüntülere sahne oldu. Havanın güzel olduğu Nisan ayında yeşeren portakal çiçeklerinin kokusu eşliğinde uğur böcekleri,renkli balıklar, mavi boncuklar, arılar, kelebekler, papatyalar,  yıldızlar ve minik kalpler sınıflarının  minik öğrenciler ve sınıf öğretmenleri; rengarenk kostümler giyerken, portakal çiçeklerinden oluşan taç taktılar.
Adana Seyhan belediyesi Gürselpaşa kreşi'nin hazırlamış olduğu portakal çiçeği karnavalına Adana büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar,Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay,Kültür müdürü İbrahim Hakverdi,Seyhan belediyesi Gürselpaşa Kreşi Müdüresi Tülin Özer, Seyhan Belediyesi Tellidere Kreşi Müdüresi Safiye Aydoğan, Seyhan Belediyesi Yeşilyurt Kreşi Müdürü Özgür Ağartaş öğretmenler ve çok sayıda öğrenci ile veliler  katıldı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler ve öğretmenler  güne özgü kostümlerini taçlarla tamamladılar.   
Seyhan belediyesi Gürselpaşa kreşinin başarılı  Müdüresi Tülay Özer, "Portakal çiçeği karnaval çiçeği coşkusunu okulumuzda tüm öğrencilerimizle velilerimizle birlikte yaşamak ve yaşatmak istedik. Bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'a okul müdürlerime , velilerimize teşekkür ediyorum. Emeği geçen öğretmenlerimi ve gönüllerince aileleriyle birlikte eğlenen öğrencilerimi kutluyorum" dedi.
Seyhan belediyesi Gürselpaşa kreşi portakal çiçeği coşkusunu kendileriyle paylaşan davetlilere limonata, taze portakal suyu, portakallı kek, pastalar gibi yine güne özgün çeşitli yiyecek ve içecekler ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 14:39

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42