Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi Baro Başkanı Küçük’ü ziyaret etti

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, göreve yeni seçilen Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zuhal Özbelli, Başkan Yardımcısı Av. Sena Akparlak ve Genel Sekreter Selin Tandoğan’ı konuk etti.

Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi  Baro Başkanı Küçük’ü ziyaret etti

ADANA(İLKHABER)-Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, göreve yeni seçilen Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zuhal Özbelli, Başkan Yardımcısı Av. Sena Akparlak ve Genel Sekreter Selin Tandoğan’ı konuk etti.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen görüşmede Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zuhal Özbelli, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Önümüzdeki süreçte Kadın Meclisinin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çalışmaları ile “1000 Kadın Korosu” projesine destek istedi.

Karşılıklı görüş alışverişinde Tunceli'de 31 gün önce kaybolan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun bulunması için de Adana Barosu Kadın Hakları Merkezi ile birlikte ortak çalışma yapılması da kararlaştırıldı.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclis ile yürütme kurulunu tebrik etti. Kadınların, üretim, iş, siyaset, kültür, sanat vb. alanlarında söz sahibi olması, kent ve kadın sorunları ve sorumlulukları konusunda bilinçlenmesi, kentsel yaşama katılma ve kente ait olma duygularının geliştirilmesi gibi konularda yürüttükleri çalışmaları yakından takip ettiğini belirtti.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Seyhan Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin önemli çalışmalara imza atacak olmasından ötürü de kutladı. Kadının toplumsal hayatta güçlendirilmesi adına yapılacak tüm çalışmalara destek olacaklarını söyledi.

Görüşmede, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Furkan Kılıç, Baro Kadın Hakları Merkezi Başkanı Av. Merve Gündoğdu, Kadın Hakları Merkez üyesi Av. Sümeyra Serter de hazır bulundu.

Ziyaretin sonunda Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Kadın Meclisi üyeleri ile fotoğraf çektirdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2