banner6

Sibel & Hatice Güzellik Merkezi Açıldı

Sibel & Hatice Güzellik ve Estetik Salonu yenilikçi anlayış ile Esnaf Odaları Başkanları ile Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz ’in katılımı ile Türkmenbaşı Burger king karşısında hizmete açıldı.

Sibel & Hatice Güzellik Merkezi Açıldı

ADANA (İLKHABER) - Sibel & Hatice Güzellik ve Estetik Salonu yenilikçi anlayış ile Esnaf Odaları Başkanları ile Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz ’in katılımı ile Türkmenbaşı  Burger king  karşısında hizmete açıldı.

Açılışı, Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, ve Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz gerçekleştirdi.

MUTLULUĞA AÇILAN KAPI

Sibel & Hatice Güzellik ve Estetik Salonu tamamıyla müşteri odaklı çalışma yapmayı ve her biri kendi alanında uzman personelleri ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor, Kendine önem veren ,kişisel bakımına özen gösteren kadınların tamamlayıcısı olacak olan Sibel & Hatice Güzellik ve Estetik Salonu  hizmete girdi. Türkmenbaşı Burger king ve Büryancı karşısı, Gürsel Paşa Mahallesi  75452 sokak Gülbahar Group A/Blok Kat: 1 D:3 adresinde hizmete girdi.

 KENDİNE ÖNEM VEREN KADININ  BULUŞMA NOKTASI

Adana'nın tanınmış işinde uzman iki isim, Sibel Güçlü ve Hatice Kirişcioğlu’nun işletmeye açtıkları, Sibel & Hatice Güzellik ve Estetik Salonu siz kendine önem veren kadınların mutluluğa açılan  kapısı olacak

“KADINLAR GÜZELLİKTEN ASLA VAZGEÇMEZ”

Kirişçioğlu , “Kadınlar güzellik ve kişisel bakımlarından asla vazgeçmeyecektir. Yüz yıllardır bakımlarından taviz vermezler  her kadın güzel olmak ister bunun da sırrı bakımlı olmaktan geçiyor. O yüzden bu sektör her daim yaşamaya devam edecektir. Bizlerde bu anlayışla bu sektöre adım attık ve güzellik merkezimizi siz kadınların hizmetine sunduk  işinde uzman bir ekiple yola çıktık ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve kaliteli ayrıca tüm kuaför hizmetleri sunulacaktır ürünlerimiz ,profesyonel  cilt bakımı,  profesyonel Makyaj, selülit masajları, hdyrafacial cilt bakımı (Amerikan bakımı), el ayak bakımı, kalıcı oje, makyaj, protez tırnak, Leke ve akne tedavisi, Epilasyon, İpek kirpik, Kirpik lifting, Microbladıng kıl tekniği ile değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağız." diye konuştu.

“HİJYEN VE KALİTEDEN TAVİZ VERMEYİZ”

Hijyen ve kaliteden asla taviz vermeyeceklerini belirten Kirişçioğlu, “İşimiz güler yüzlü personellerimiz ile gelen konuklarımızın  buradan mutlu ve güler yüzlü ayrılmalarını sağlamak olacaktır. Güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde sağlıklı ve etkili hizmet vermek, sektörün ihtiyacı olan kaliteli ve iyi hizmeti sunmak için Adanalı kadınların hayatı daha keyifli yaşamalarına yardımcı olacağız. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER