banner6

Şok uygulamalarda bu hafta

Adana’da gerçekleştirilen şok uygulamalarda bu hafta yine çok sayıda silah ve çalıntı otomobiller ele geçirildi.

Şok uygulamalarda bu hafta

Ahmet Akdeniz

ADANA (İLKHABER)-Adana’da gerçekleştirilen şok uygulamalarda bu hafta yine çok sayıda silah ve çalıntı otomobiller ele geçirildi.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Büyük bir özveriyle gerçekleştirilen çalışmalar ile halk tarafından takdir toplayan ekiplerin yaptıkları haftalık çalışmaların sonuçları paylaşıldı. 13 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında kentin genel güvenlik ve asayişin temini açısından uygulanan tedbirler kapsamında yapılan şok uygulamalarda çeşitli suçlardan aranması bulunan 350 aranan şahıs yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıslardan 39’u hırsızlık suçundan tutuklandı.

 Şok uygulamalar da bu hafta 84 adet ruhsatsız tabanca, 18 adet ruhsatsız tüfek, 18 adet kurusıkı tabanca, 466 adet fişek, 18 adet kartuş yakalandı. Uygulamalarda çalıntı ve change araçlarda ele geçirildi. 2 adet çalıntı otomobil, 1 adet change otomobil, 4 adet çalıntı motosiklet, 4 adet elektrikli bisikletin ele geçirildiği uygulamalarda ayrıca 4 iş yerine yasadışı kumar ve bahis oynatmaktan yasal işlem yapıldı.

 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER