Sosyal medya Adana’yla sallanmaya devam ediyor

Adana son günlerde sosyal medya üzerinden ilginç bir duyuruya ev sahipliği yaptı. Adanalılar “#Adana’dadeniz var” şeklinde şeklin de duyuru paylaşımları yaptı. Adana’da deniz olduğunu duyuran Adanalılara inanmayanlarda oldu.

Sosyal medya Adana’yla  sallanmaya devam ediyor

Sosyal medya Adana’yla

sallanmaya devam ediyor

 

 

Bayram BULUT  

ADANA (İLKHABER)-Adana son günlerde sosyal medya üzerinden ilginç bir duyuruya ev sahipliği yaptı. Adanalılar “#Adana’dadeniz var” şeklinde şeklin de duyuru paylaşımları yaptı. Adana’da deniz olduğunu duyuran Adanalılara inanmayanlarda oldu.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü’nün paylaşımı sonrası sosyal medya üzerinde gündem olan paylaşıma  Adanalı vatandaşlar iştirak ederek, “#AdanadaDenizVar” şeklinde duyuru paylaşımları yaptı. Sosyal medya üzerinden Adana’ya daha önce gelmeyenler ve Adana’yı tam olarak bilmeyenler, “Adana’da ne denizi var” şeklinde yorumlarda bulundu. Adanalı vatandaşlar buna fotoğraflarla cevap verdi. Bazı Adanalı vatandaşlar, Yumurtalık, Karataş ve benzeri yerlerin olduğunu tanıtıcı paylaşımlar yaptı. Adana’yı tanımayanları bilgilendiren sosyal medya facebook, twiter kullanıcıları bir kez daha tüm dünyaya Adana’da deniz olduğunu duyurdu.

Ancak hala inanmayanlar çeşitli yorumlar yaparak karşıt görüş savunanlara, Adanalılar şu cevapları verdi; “#AdanadaDenizVar hemde çok çok güzeI inanmayan gelsin görsün. Bereketli toprakları ile,Çukurovası,serin yaylalarıyla,Toroslar, temiz sahilleriyle Akdeniz. Velhasılı güzel şehirsin.. #adanadadenizvar. Gardaşım ne demek Adana da deniz mi var, haritaya bak gurban olayım #AdanadaDenizVar

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 11:18

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2