banner6

Stres attık

İlkhaber Gazetesi Personelleri aileleriyle birlikte piknik yaparak stres attı.

Stres attık

Aliye Sare Akçay

ADANA (İLKHABER)-İlkhaber Gazetesi Personelleri aileleriyle birlikte piknik yaparak stres attı.

 

Gazetemiz Köşe Yazarı ve Mersin Üniversitesi (MEU) İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. M. Zeki Uyanık'ın ‘Doçentlik’ unvanı alması nedeniyle bir araya gelen gazete personelimiz ve aileleri Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal ve Kültür Tesisleri’nde piknik yaptı. Mangalların yakıldığı etkinlikte aile ortamında yemekler yenildi. Hoş sohbetlerin gerçekleştiği etkinlikte stres atan İLKHABER Gazetesi’nin personel  ve aileleri, Doç. Dr. M. Zeki Uyanık’ın yeni unvanını tebrik etti.

Akşam saatlerinde gerçekleşen etkinlikte ayrıca gazetemizin stajyeri olan Mustafa Gül’ün de başarılı bir şekilde stajını tamamlaması ve okulu takdirle bitirmesi de gecenin sonunda duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Gazetemiz muhabirlerinden Bayram Bulut’un da doğum günü olması nedeniyle mesai arkadaşları tarafından pasta kesilerek doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

Eğlenceli vakitlerin geçirildiği etkinlikte Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü  Süreyya Uri, Gazetemiz Köşe Yazarı ve Mersin Üniversitesi (MEU) İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. M. Zeki Uyanık'ın yeni unvanını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Yapılan etkinlik için Uyanık’a teşekkürlerini sunan Uri, “Böyle güzel bir etkinlikte bir araya gelmek güzel oldu. Personelimiz ile burada stres attık. Cemiyetimizin muhteşem manzaralı Sosyal Tesislerinde etkinliğimizi gerçekleştirdik” dedi.

 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER