banner6

Süleyman Bölünmez’den akşam ziyafeti

Referandum seçimleri ve Ramazan ayından beri Mardin ve ilçelerinde mekik dokuyan 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ve kızı Ak Parti Mardin Milletvekili Kızı Ceyda Bölünmez Çankırı Ramazan ve referandum yorgunluğunu gidermek için kolları sıvadı.

Süleyman Bölünmez’den akşam ziyafeti

Süleyman Bölünmez’den akşam ziyafeti

 

ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)-Referandum seçimleri ve Ramazan ayından  beri  Mardin ve ilçelerinde mekik dokuyan 22. Dönem Mardin Milletvekili  Süleyman Bölünmez ve  kızı Ak Parti Mardin Milletvekili Kızı Ceyda Bölünmez Çankırı Ramazan ve referandum yorgunluğunu gidermek için kolları sıvadı.  Bölünmezlerin Erdoba Elenge Oteli havuz başında  düzenlediği akşam yemeğine Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili   Mustafa  Yaman ile eşi Gülseren Yaman, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü ve Emniyet yetklileri, İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri , ilçe kaymakamları,Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ile iş adamları, Mardin Merkez Artuklu ilçedeki  müdür ve daire amirleri katılarak yorgunluk giderdi.  

 Aylardır durmadan, yorulmadan, azimle çalıştıklarını belirten 22, Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, “Çalıştık, başardık. Allah bizleri mahcup etmedi, her zaman yanımızda gördüğümüz Mardin halkını, hürmet ve saygı ile anıyorum.  Ne yapıyorsam onlar için yapıyorum. Mardin ve Mardin insanlarının gelecek olan yeni nesiller  için yapıyoruz, benim gibi hiç durmadan koşturan, Mardin ve Mardin halkı için çalışan kızım adına çok mutluyum. Bizleri mahcup etmedi. Mardin’e faydalı olabilmek için dur durak bilmeden TBMM çatısı altında  çalışmalarını gerçekleştiriyor Ceyda Bölünmez Çankırı. Bugün burada sizlerle birlikte olmanın gurur ve şerefini yaşıyorum. Yemeğimizi Allah kabul etsin” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 15:15

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER