banner6

Teen Titans Go! Optimum’da

Adanalı çocuklar, yaz tatilini hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerle geçiriyor.

Teen Titans Go!  Optimum’da

ADANA (İLKHABER) - Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi Teen Titans Go! Karakterlerini, yarı yıl tatilini keyifle geçirmek isteyen minik misafirleriyle buluşturuyor.

Her yaş grubuna özel düzenlediği etkinliklerle şehrin rengi olan Optimum, çocuklara tatil armağanı sunmaya devam ediyor. 14 Temmuz tarihine kadar hergün saat 13.00 ile 20.00 arasında, zemin katında kurulan Teen Titans Go! Oyun Alanı, çocukları macera dolu yolculuğa çıkarıyor.

Çocuklar; 4 etaptan oluşan Teen Titans Go! Oyun Alanında, CannonBall Area bölümünde sünger toplar fırlatan Cannonbal mekanizması ile takımlar halinde hedefleri vurarak puan toplamaya çalıyor, Dijital Tangram ile tabletlerin yardımıyla renkli hayvan resimleri yapmayı öğreniyor, Dev Mikado ile de sırayla çubukları çekip topları düşürmeden sıralarını geçirmeye çalışıyorlar.

Refleks oyunu ile de dijital dubaların üzerinde yanan ışıkları takımlar halinde uygun zamanında söndürmeye çalışan minik ziyaretçiler, ışıkları sönünce sistemden puan topluyorlar.

Çocuklara Teen Titans Go karakterleri eşlik ederken, aileleri de onlarla fotoğraflarını çekip, bu anlarını ölümsüzleştirerek, mutluluklarına ortak oluyorlar.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42