banner6

Toroslar EDAŞ’tan yenileme hamlesi

Sürdürülebilir enerji hedefleyen Toroslar EDAŞ, Türkiye’nin sanayiyle kalkınan en büyük şehirlerinden biri olan Adana’da yeni yatırımlara hız verdi.

Toroslar EDAŞ’tan yenileme hamlesi

Toroslar EDAŞ’tan yenileme hamlesi

 

ADANA(İLKHABER) - Sürdürülebilir enerji hedefleyen Toroslar EDAŞ, Türkiye’nin sanayiyle kalkınan en büyük şehirlerinden biri olan Adana’da yeni yatırımlara hız verdi. Adana’nın Keresteciler Sitesi, Mobilyacılar Sitesi ve Ağaç Sanayi bölgelerinde yaklaşık 18 milyon liralık yatırım gerçekleştirecek olan Toroslar EDAŞ, sanayi bölgesi içinde yaşanan ve yaşanacak sorunların önüne geçecek.

Geçtiğimiz Mart ayında hayata geçirilen projeyle trafo binaları tadilattan geçirilecek, trafo güçleri artan talebi karşılamak üzere arttırılacak. Ayrıca trafo teçhizatındaki teknik kalitenin artışı da sağlanarak arızalar ve arızalardan kaynaklı kesinti süreleri en aza indirgenecek. Toroslar EDAŞ, Aralık 2017’de bitirmeyi hedeflediği çalışmaları vatandaşların günlük yaşantısını aksatmadan gerçekleştirecek. 3 ayın geride kaldığı çalışmalarda kablo kanallarının yaklaşık yüzde 60’ı tamamlandı.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 16:55

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42