Tümer: Adana’da yoksulluk arttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, ilçe ve mahalle gezilerinde hemşehrileriyle buluşmalarına aralıksız devam ediyor.

Tümer: Adana’da  yoksulluk arttı

ADANA(İLKHABER) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, ilçe ve mahalle gezilerinde hemşehrileriyle buluşmalarına aralıksız devam ediyor. Tümer, Seyhan ilçesine bağlı Hadırlı Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları işyerinde, kahvehanelerde ziyaret etti.

ELEKTRİK KESİNTİLERİ ŞİKAYET KONUSU
Vatandaşların sorunlarını dinleyen, mahallede yaşanan elektrik kesintilerinin sona erdirilmesi için yetkililerle görüşeceğini kaydeden Tümer, Adana’da yoksulluk ve işsizliğin arttığına dikkat çekti.

İŞ İNSANLARI BAŞKA İLLERE GİDİYOR
Türkiye Cumhuriyeti’nin çağdaş geleceği için hep birlikte hareket edilmesinin önemine işaret eden Tümer, fabrikaların kapandığı, yeni yatırımların gerçekleşmediği, teşvik sistemindeki haksızlık nedeniyle Adana’daki iş insanlarının başka illere yatırım yapmak zorunda kaldığını dile getirdi.

DEMOKRATİK YAPIYI KORUMALIYIZ
Vatandaşların, hakkını ve hukukunu savunmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Tümer, “Türkiye Cumhuriyeti, laik ve demokratik yapısını korumak zorundadır. Çağdaş dünya ülkeleri arasında hak ettiği noktada yer alması gereken ülkemizde huzur, güven ve refah ortamının sağlanması için mücadelemizi aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 15:34

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2