TÜMSİAD’dan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programına davet

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı.

TÜMSİAD’dan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programına davet

TÜMSİAD’dan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programına davet

 

 

ADANA(İLKHABER)-TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle yaptığı yazılı basın açıklamasında, TÜMSİAD Adana Şubesinin de içinde bulunduğu ‘Milli İradeye Saygı Platformu’nun 15. Temmuz.2017 Cumartesi günü, saat 20.00 de Adana Merkez Park ve Sabancı Merkez Camiinde düzenleyeceği demokrasi Şehitlerini Anma ve Mevlit Programı için tüm üyelerini ve vatandaşların katılım sağlamaları hususunda  davet etti.

Başkan Kutluca  açıklamasında; 15 Temmuz gecesinin Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bağımsızlığına gölge düşürmek isteyen hain  FETÖ  Terör  Örgütü ve üst akıl’a karşı,milletimizin devleti ile el ele vererek vatanını, bayrağını, demokrasimizi ve kendi iradesini koruduğunu ve tarihte benzeri olmayan bir püskürtme gecesi olduğunu söyledi. 15 Temmuzun bir diriliş destanı olduğunu da belirten Kutluca, Milletimizin zor zamanlarda, farklılıkları zenginlik görerek, ortak değerlerimize kasteden düşmanlara karşı tek yürek, tek ses olmayı başaran nadir  milletlerden biri olduğumuzun da altını çizdi.

15 Temmuz 2017  Cumartesi günü, saat 20.00 de, Milli İradeye Saygı Platformu üyelerinin Sabancı Merkez Parkta hazır olacağını da ifade eden Kutluca, söz konusu programa TÜMSİAD üyelerinin ve halkımızın davetli olduğunu  vurgulayarak, ‘’15 Temmuz gecesi şahadet şerbetini içen askerlerimize, polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet  diliyorum’’dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 16:08

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2