banner6

Türk Kızılay Seyhan’da Görev Dağılımı

Türk Kızılay Seyhan’da Görev Dağılımı

ADANA(İLKHABER)-“Kızılay Büyüyor, Toplum Güçleniyor” sloganı ile bu yıl 150. Yaşını kutlayan Türk Kızılayı’nda seçim sonrası görev bölümü yapıldı. Adana Seyhan Kızılay Şubesi Reşat Karaca Başkanlığındaki yeni yönetimi görev dağılımı yapıldı. 

 18 Şubat 2019 tarihnide yapılan seçimle göreve gelen Reşat Karaca  yeni yönetimde görev dağılımını şöyle açıkladı:

Başkan Reşat Karaca, Başkan Yardımcılığına Necdet Sakallı, Sekreterliğe Adnan Ekiz, muhasip üyeliğine Şahin Özkul, Veznedarlığa Mehmet Fatih Bozkurt getirilirken, İsa Ekici ise Basın ve Halkla ilişkiler Sorumlusu olarak görevlendirildi.

İlk toplantıyı yapan yeni yönetim görev süreci içinde yapacakları etkinliklerle ilgili olarak yeni kararlar aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Karaca, yaklaşan Ramazan Bayramı’nda hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine kavuşturmak için köprü görevi göreceklerini ve ihtiyaç sahiplerine devletin her daim yanlarında olduğunu hissettireceklerini dile getirdi.

 Ayrıca okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahipleri öğrencileri doğru tespit etmek,   yardımların doğru yerlere ulaşmasını sağlamak ve  ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının öğrenim ihtiyaçlarını  karşılamak için Seyhan Kaymakamlığı ve Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibat halinde olduklarını söyledi.

Türk Kızılay Seyhan Gönüllü Gençlik ekibinin de çocuklara, yaşlılara ve okula gidemeyip, hastanede olan öğrencilere yönelik aktivite hazırlığı içinde olduklarını belirten Karaca, “En kısa zamanda Seyhan’ın çeşitli mahallelerinde Türk Kızılay Adana İl Başkanımız Sayın Ramazan Saygılı ile programlarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

Türk Polis Teşkilatının 174.Yaşını kutlayan Karaca, “Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın Kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı kutluyorum” dedi.  

Türk Kızılay Adana Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, tüm bağışçılara da ayrıca çağrıda bulunarak yardım ve bağışlarını  Seyhan Kızılay Şubesi Adına Ziraat Bankası Belediye Adana Şubesi adına 1868-5679 nolu hesaba veya TR37 0001 0017 8300 0018 6856 79 İBAN Numarasına yapabileceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 14:52

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER