banner6

Tutaşı: Hep sahada olacağız

Tutaşı: Hep sahada olacağız

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçenin sorunlarının çözüldüğünü belirtirek, “Hemşehrilerimizin beklentilerini yerine getirmek için sürekli sahadayız” dedi.

Artuklu Belediyesi yaşanabilir bir ilçe hedefiyle her mahallede çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Artuklu’da yaşayan vatandaşların istek ve önerilerini dikkate alan belediye, sorunları birer birer çözüyor. Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, sürekli vatandaşlar ile bir araya gelip, ortak akıl ile ilçenin sıkıntılarını hemen bitiriyor.

HER ZAMAN SOKAKLARDAYIZ

İlçenin en iyi yerlere gelmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Biz göreve gelir gelmez ilçemizin her yönüyle vatandaşlarımızın istediği bir hale getirmek için kolları sıvadık. Bu düşünceler ile hemen harekete geçtik. Sokaklarda hep olduk ve sorunları yerinde gördük. Belirtilen sıkıntıları ise anında çözümledik. Görev süremiz içinde de bu şekilde çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

KISA ZAMANDA SORUNLARI BİTİRİYORUZ

İlçede sorunların kısa zamanda yok edildiğine dikkat çeken Tutaşı, ilçede özellikle yollar ile ilgili sorunları biran önce bitirmeye çalıştıklarını söyledi. Öncelikleri arasında bozuk yollar olduğunu kaydeden Başkan Tutatış, “Bütün ilçede bu sorunun bir daha konuşulmaması adına etkin bir çalışma sürdürüyoruz. Yol için girdiğimiz bölgelerde ise kısa sürede çalışmaları bitiriyoruz. Aynı zamanda kırsal mahallelerimizde de çalışmalar yakında başlıyor. Kültür, sanat, spor ve sosyal projelerimiz ise sürüyor. Bunun yanı sıra yetkimiz alanında olsun ya da olmasın hemşehrilerimizin sorunları için elimizi taşın altına koyuyoruz. Mutlu bir ilçe ve şehir için çalışmalarımız devam edecek” ifadesini kullandı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42