Uludağ: Mahalleler şeritli yol olacak

Sarıçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından sürdürülen sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına kış aylarında da havalar elverdiğince yapılmaya devam ediyor.

Uludağ: Mahalleler şeritli yol olacak

ADANA(İLKHABER) - Sarıçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından sürdürülen sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına kış aylarında da havalar elverdiğince yapılmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sarıçam halkı için yol yapım çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Eskiden köy olan Ünlüce mahallemizde de Sarıçam’a yakışır yollar yapılıyor. Planlanan doğrultuda bu güne kadar birçok mahallede asfalt ve parke yapım çalışmaları tamamlandı.”dedi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  yol yapım çalışmalarına her zaman ağırlık verdiklerini belirterek, önceliği ise hiç asfalt yapılmamış ve çok kötü durumda olan yerler olduğunu ifade etti. Başkan Bilal Uludağ, “Kış aylarında da hava şartları uygun olduğu zamanlarda yol yapım çalışmalarımıza ekiplerimiz ara vermeden devam ediyor. Daha önce de eskiden köy olan birçok mahallemizde asfalt veya parke taşı ile yollar yaptık.“diye konuştu.

TAMAMLANDIĞINDA ÇİZGİ ÇALIŞMASI YAPILACAK

Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  asfalt çalışmaları devam eden Ünlüce mahallesine beraberinde Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, meclis üyeleri Tahsin Şahin ve Hacı Ali Yaşar, Başkan Yardımcısı Hasan Aydınlı ile Ünlüce mahallesine giderek devam eden yol çalışmaları yerinde inceledi.  Uludağ,” Bundan sonra yapılacak olan tüm yollarımızda şerit uygulaması sürecek. Fen işlerine bağlı yol ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyorlar. Tek amacımız Sarıçamlılara hizmet etmek. Bizler bunun için seçildik.  Daha önce de söylediğimiz gibi 2018’de de asfalt hamlemiz aralıksız sürecek.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 14:21

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2