banner6

Uludağ’dan sağlık merkezine ziyaret

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  Belediye Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulu bulunan Sağlık Danışmanlık Merkezini ziyaret etti. Aile Hekimi Dr. M. Hakan Çevik tarafından karşılanan Başkan Uludağ, sağlık merkezindeki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Uludağ’dan sağlık merkezine ziyaret

ADANA (İLKHABER) - Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  Belediye Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulu bulunan Sağlık Danışmanlık Merkezini ziyaret etti. Aile Hekimi Dr. M. Hakan Çevik tarafından karşılanan Başkan Uludağ, sağlık merkezindeki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Sarıçam İlçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde bulunan ve açıldığı 2015 yılından beri Sarıçamlılara hizmet vermeye devam eden Sağlık Danışmanlık Merkezini ziyaret eden Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, hastalarla görüşerek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Uludağ,  Aile Hekimi Dr. M. Hakan Çevik ile de bir süre görüşerek, “Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam anlamıyla yararlanabilmesi için var gücüyle çalışan doktorlarımız başta olmak üzere, tüm sağlık personeline kolaylıklar diliyorum. Buradaki merkezde 1. Basamak sağlık hizmetlerinin yanı sıra psikolojik ve aile danışmanlığı hizmetleri de verilmektedir.” dedi.

Merkez ziyareti sırasında yetkililerden bilgi alan Başkan Bilal Uludağ, hastalarla sohbet etmeyi ihmal etmezken, çocukları severek onlara birer de hediye takdim etti.

Başkan Bilal Uludağ,  Sağlık Merkezi kurulduğu günden itibaren evde sağlık hizmetinden 76 bin 085, kişisel bakımdan 510, evde sağlık hizmetinden bin 237, hemşirelik hizmetinden 20 bin 060, laboratuvar hizmetinden 14 bin 040, lisans ve sporcu sağlığı hizmetlerinden ise 3 bin 500, Engelsiz taksi hizmetinden ise 135 kişinin yararlandığını sözlerine ekledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER