banner6

Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu Mardin’de

Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu Mardin’de

ADNAN AVUKA

 MARDİN(İLKHABER)- Mardin’de  gençlerle söyleşiler yapan Tuzcuoğlu “Her şeyi devletten beklememek lazım”dedi.

Mardin’e özel bir seyahat için gelen ünlü  ve güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu,  Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulun gençlik merkezini, Kodlama ile çcuklar için hazırlanan spor ve eğlence merkezini ziyaret etti, gençler ve çocuklarla sohbet etti.

 İnsanların önce kendi ülkelerini gezmelerini, ülkelerinin tarihi, kültürel değerlerini, doğal güzelliklerini ve sosyal yaşam renkliliğini görmelerini tavsiye eden, ünlü  ve güzel sanatçı İpek Tuzcuoğlu” Ben ülkemin her köşesini gezmeyi seviyorum. O kadar güzel bir ülkemiz var ki, bu güzellikleri keşfetmek, ortak değerlerimizi görmek ve etrafında kenetlenmek için, gezmemiz, görmemiz gerekir. Ben dizilerde ve filmlerde de “Anadolu Kadınını” oynuyorum. Anadolu toprakları ile Anadolu insanı ile ayrı bir bağım  var. Fırsat buldukça geziyorum” dedi.

              Herkes elini taşın altına koymalı

      Bölgedeki sosyal sorumluluk projelerine destek verdiğini kaydeden karakter oyuncusu güzel  Sanatçı İpekTuzcuoğlu “Mardin Valisi  Sayın Mustafa Yaman, “Çocuk Gülerse Şehir Güler” sloganı ile başlattığı sosyal sorumluluk projelerinden çok etkilendim. Mardin TOBB İl Kadın Girişimci Kurulu Başkanı Deniz Hitay ile görüştük. Mardin’de kadınların sosyal yaşama katılma ve sosyal sorumluluk projelerindeki istek başarılarını görünce, kadınlar adına sevindim. Bu alanda da bana görev düşerse yapmaya hazırım.” Şeklinde konuştu

              Tüm Sanatçılar bölgeye gelmeli

        Mardin”e  ve bölgeye  hem gezi hem de dizi çekimleri için geldiğini söylen Tuzcuoğlu, her şeyi devletten beklemenin yanlış olduğunu söyledi. Tuzcuoğlu” Devlet, vatandaş ve sanatçı işbirliğiyle, bölgede ve ülkede çok şey yapılabilir. Her şeyi devlet yapsın beklentine girmeyi ben doğru bulmuyorum. Sanatçıların bu bölgeye daha çok gelmeleri gerekir.” Diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 13:43

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER