banner6

Vali Demirtaş, etkinliklerine katılmaya çağırdı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Hayat, Barış, Çukurova, Seyhan, Adana, One, Lokum, Lider ve Efsane radyolarının ortak yayınına katıldı ve 15 Temmuz hain darbe girişimini değerlendirdi.

Vali Demirtaş,  etkinliklerine katılmaya çağırdı

Vali Demirtaş,  etkinliklerine katılmaya çağırdı

 

ADANA (İLKHABER)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Hayat, Barış, Çukurova,  Seyhan, Adana, One, Lokum, Lider ve Efsane radyolarının ortak yayınına katıldı ve 15 Temmuz hain darbe girişimini değerlendirdi.

 

Ortak yayında Radyo Hayat sunucusu İbrahim Karanfil’in sorularını yanıtlayan Vali Demirtaş, 15 Temmuz hain darbe girişiminin, vatanına, bayrağına,  özgürlüğüne ve demokrasisine bağlı vatandaşlar ile hain yapıda yer almayan asker ve polislerin kahramanca mücadelesi sonucu püskürtüldüğünü söyledi.

 

15 Temmuz darbe girişiminin asla unutulmayacağını ve unutturulmayacağını kaydeden Vali Demirtaş,  dokuz ayrı radyo kanalında gerçekleştirilen ortak yayın aracılığıyla tüm Adanalılara seslenerek, 15 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’da Merkez Park’ta gerçekleştirilecek olan  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinliklerine katılmaya ve millet olarak tüm dünyaya Demokrasiye bağlılık mesajını bir kez daha haykırmaya çağırdı.  

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 18:20

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER