Vali Demirtaş, Şehit Gökçü’nün mevlidine katıldı

Vali Demirtaş, Şehit  Gökçü’nün mevlidine katıldı

ADANA(İLKHABER)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş ve eşi  Beyhan Demirtaş, Şırnak'ta arazi arama tarama faaliyeti sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şehit olan Uzman Çavuş Soner Gökçü’nün Mevlid programına katıldı.

 

Memleketi Adana'da 18 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlanan şehidin Sarıçam ilçesi, Avcılar Mahallesi'ndeki baba ocağında düzenlenen mevlid programına, Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş'ın yanı sıra Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, İl Jandarma Alay Komutanı Gazi Demir, şehidin ailesi ve yakınları, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, Allah'tan rahmet diledikleri şehidin babası Mithat Gökçü, Annesi Fadime Gökçü ve kardeşleri ile yakınlarına bir kez daha sabır ve başsağlığı temennisinde bulundu.

Mevlid programı, şehit Uzman Çavuş Soner Gökçü ile tüm şehitlerin ruhlarına Kur'an-ı Kerim'den sureler okunması ve dualar edilmesiyle son buldu.

Hande Muştu


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2