banner6

Vali Demirtaş’tan Ersöz ailesine taziye ziyareti

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü'nde görev yapan görme engelli makine mühendisi Kaya Ersöz’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Demirtaş’tan Ersöz ailesine taziye ziyareti

Vali Demirtaş’tan Ersöz ailesine taziye ziyareti

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Vali Mahmut Demirtaş, Adana Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü'nde görev yapan görme engelli makine mühendisi Kaya Ersöz’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

 

Beraberinde Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Remzi Özdoğan ile birlikte Ersöz ailesini Çukurova İlçesi Beyazevler Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Kaya Ersöz’ün vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, Ersöz ailesine başsağlığı dileğinde bulundu.

 

Ziyarette okunan Kur’an-ı Kerim ve duaların ardından Vali Mahmut Demirtaş, Kaya Ersöz’e Allah’tan rahmet, anne Gülseren Ersöz ve baba Ümit Ersöz’e de sabır temennisinde bulundu.

 

Yüzde 50 görme engelli makine mühendisi 35 yaşındaki Kaya Ersöz, görev yaptığı İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü binasının 4'üncü katından dengesini kaybedip düşerek, yaşamını yitirmişti.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 17:52

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER