banner6

Vali Demirtaş’tan Ökmen Ailesine taziye ziyareti

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Havuzlubahçe sakinlerinden olup aynı zamanda Saydam Caddesinde Ümre Döviz olarak faaliyet gösteren Şevket Ökmen’in kalp krizi geçirerek vefat etmesi sonucu Ökmen Ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Demirtaş’tan Ökmen Ailesine taziye ziyareti

Vali Demirtaş’tan Ökmen Ailesine taziye ziyareti

ADANA (İLKHABER)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Havuzlubahçe sakinlerinden olup aynı zamanda Saydam Caddesinde Ümre Döviz olarak faaliyet gösteren Şevket Ökmen’in kalp krizi geçirerek vefat etmesi sonucu Ökmen Ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Havuzlubahçe Mahallesinde kurulan taziye çadırında okunan Kur’an-ı Kerim ve duaların ardından Vali Mahmut Demirtaş Şevket Ökmen’e Allah’tan rahmet diledi.

Şevket Ökmen’in bölgenin önemli esnaflarından olduğunu belirten Vali Demirtaş, “Şevket Ökmen kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum. Şevket Bey bölgemizde çok tanınan ve sevilen biriydi. Daima devletinin ve milletinin yanında olarak örnek şahsiyetiyle beraber önemli hayır hizmetlerinde bulunmuştur. Kendisine tekrar Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 18:02

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER