banner6

Vali Süleyman Elban vatandaşlarla bir araya geldi

Vali Süleyman Elban, Yumurtalık ilçesine bağlı Haylazlı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyen Vali Elban, vatandaşlardan koronavirüs salgınından korunmak için belirlenen kurallara titizlikle uymalarını istedi.

Vali Süleyman Elban  vatandaşlarla bir araya geldi

ADANA (İLKHABER) - Vali Süleyman Elban, Yumurtalık ilçesine bağlı Haylazlı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yumurtalık Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş’in yanı sıra Haylazlı Mahalle Muhtarı Hüseyin Köseli’nin de hazır bulunduğu ziyarette Vali Elban, vatandaşlarla bir müddet sohbet etti.

Vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyen Vali Elban, vatandaşlardan koronavirüs salgınından korunmak için belirlenen kurallara titizlikle uymalarını istedi. Sonbaharın gelmesiyle birlikte soğuk algınlığı, grip vakalarının da daha çok görüleceğini bu hastalıkların da koronavirüsle benzer belirtileri gösterdiğini belirten Vali Elban; maske, mesafe ve temizlik kurallarını aksatmamanın önemine değindi.

Mahallelerle ilgili talep ve beklentilerin yerine getirilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirten Vali Elban, vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER