banner6

Veli Küçük’e Balıklı Göl temalı tablo hediye edildi

Veli Küçük’e Balıklı Göl temalı tablo hediye edildi

ADANA (İLKHABER)-Adana Şanlıurfalılar Deneği Başkanı Halil Aslan, Başkan Yardımcısı Abdullah Tumbul, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Şirin ve İzzettin Çakar ile birlikte Baro Başkanı Avukat Veli Küçük’ü makamında ziyaret etti.

Baro Başkanı Avukat Veli Küçük, Şanlıurfalılar Dernek başkan ve üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yeni seçilen dernek yönetimine başarı dileğinde bulundu.

Başkanı Avukat Küçük, "İlimizde bulunan Şanlıurfalıları biz de hemşerimiz olarak görüyoruz. Derneğin yaptığı çalışmaları büyük memnuniyetle takip ediyoruz. Yürütülen faaliyetlerden dolayı başta dernek başkanı olmak üzere, üyelere ve Adana'da yaşayan tüm Şanlıurfalı hemşerilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar temenni ediyorum" dedi.

Dernek Başkanı Halil Aslan, yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Baro Başkanı Veli Küçük’ü çok sevdiklerini ifade eden Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber sosyal ve kültürel faaliyetlerin içerisinde yer aldıklarını vurguladı. Şubat ayında yapılan genel kurul sonrası ilimizdeki kurum ve kuruluşlara ziyaretler yaptıklarını belirtti.

Ziyaret sonunda Dernek Başkanı Halil Aslan tarafından Baro Başkanı   Veli Küçük’e Balıklıgöl temalı tablo hediye edildi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük de hediyeden ötürü teşekkür etti.

Görüşme esnasında Baro yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 10:47

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42