banner6

VUQQA’nın açılışını Karalar yaptı

Adana’nın tanınmış işletmecilerinden Halim Şimşek kente yeni bir mekan daha kazandırdı

VUQQA’nın açılışını Karalar yaptı

VUQQA’nın açılışını Karalar yaptı

ADANA(İLKHABER)-Güzelyalı Mahallesi’nde yıllar hizmet veren VUQQA, yine Güzelyalı Mahallesi’nde göl manzaralı yeni yerinde müşterilerini ağırlıyor.

Alkolsüz her çeşit içeceğin bulunduğu, hafta sonu brunchın olduğu ve maç günlerinde maç keyfinin yaşandığı VUQQA’nın açılışını Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Büyükşehir ve Seyhan Belediye Meclis Üyesi Askeri Dağlı, işadamı Murat Dilme ve işletmeci Halim Şimşek yaptı.

Sezer Gürbüz işletmesinde hizmet vermeye devam edecek olan VUQQA’da doğa, manzara, yeşil ve mavinin birlikte yaşandığı serinlik, Fransız dünya mutfağının her türlü menüsü bulunuyor.Nargilede de Adana’nın iddialı mekanlarından olan VUQQA’da nargilenin her çeşidi bulunuyor.

İşletmeci Sezer Gürbüz aile ortamının bulunduğu VUQQA’da herkesin rahat edebileceğini belirterek, ‘İşletmemizde huzur ve rahatı bulabilirsiniz.Kaliteli ve hesaplı her çeşit nargile ve dünya mutfağının bulunduğu VUQQA’da alkolsüz tüm yerli içeceklerimiz de mevcut.Tüm Adanalıları işletmemizde ağırlamaya hazırız.’dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2017, 15:24

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER