Yaşasın güneş çıktı!

Yaklaşık iki haftadır soğuk ve yağmurlu geçen hava hafta sonu yerini güneşli havaya bıraktı. Bunu fırsat bilen Adanalılar,” Yaşasın güneş çıktı.” diyerek parklara akın etti.

Yaşasın güneş çıktı!

Yaşasın güneş çıktı!

 

 

ÖZEL HABER

 

Emre EKİCİ

ADANA(İLKHABER) - Yaklaşık iki haftadır soğuk ve yağmurlu geçen hava hafta sonu yerini güneşli havaya bıraktı. Bunu fırsat bilen Adanalılar,” Yaşasın güneş çıktı.” diyerek parklara akın etti.

Son günlerde yurdumuzu etkisi altına alan soğuk hava, hafta sonu Adana’da yerini güneşli havaya bıraktı. Bu yılbaşının hafta sonuna gelmesi ile gece geç saatlere kadar eğlenen vatandaşlar, havanın güneşli olmasını fırsat bilerek dün sokağa  ve parklara çıktı. Güneşli havayı ve hafta sonu tatilini fırsat bilen Adanalılar, alışveriş merkezleri ve parklara giderek, çocuklarıyla birlikte unutulmayacak bir gün yaşadı.   

Kimi vatandaşlar ise balık tuttu, kimileri güneşlendi, kimileri de çocukları ile birlikte parklarda oynadı.

Aileleriyle güzel havanın tadını çıkarttıklarını belirten vatandaşlar, ‘’Son günlerde havalar çok soğuktu. Hafta sonu güneşli havayı görünce dışarı çıkmak istedik. Temiz hava almak istedik. Hem bizim hem de çocuklar için İyi oldu.’’ dediler.

HAVA NASIL OLACAK?

Pazartesi hava parçalı bulutlu olup akşam saatlerinde yer yer hafif sağanak yağmurlu olması bekleniyor. Salı ve çarşamba günleri havanın parçalı bulutlu olması beklenirken, perşembe ve cuma günleri yağmurlu geçecek.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2017, 15:57

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2