banner6

Yeşilli’de yollar parke taşı ile döşeniyor

Yeşilli Belediyesi tarafından yürütülen parke taşı döşeme ve  asfaltlama çalışması aralıksız devam ediyor.

Yeşilli’de yollar parke taşı ile döşeniyor

ADNAN AVUKA

MARDİN(İLKHABER)-Yeşilli Belediyesi tarafından yürütülen parke taşı döşeme ve  asfaltlama çalışması aralıksız devam ediyor.

Mardin’e bağlı Yeşilli İlçesinde hem kilitli parke taşı döşeme işlemi hem de yolların asfaltlama çalışması hızlandırıldı. Yeşilli ilçesine bağlı Gül mahallesinde 5 bin, Bahçebaşı mahallesinde 2 bin metrekare olmak üzere toplamda 7 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yapılırken Şirinevler mahallesinde ise asfalt çalışması bütün hızı ile devam ediyor.

Gül ve Bahçebaşı mahallesinde 7 bin metrekare parke taşı döşendi

Yeşilli İlçe Belediye Başkanı Hayrettin Demir, göreve geldiklerinden bu yana başlattıkları yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

Bu kapsamda ilçeye bağlı Gül mahallesinde 5 bin,  Bahçebaşı mahallesinde ise 2 bin metrekare olmak üzere toplam 7 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yaptıklarını belirten Başkan Demir, şunları söyledi:

 “Ayrıca Şirinevler’de asfaltlama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Amacımız vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirerek mahallelerimizi yazın toz ve topraktan, kışın ise çamurdan etkilenmemesini sağlamaktır. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile mahallelerimiz daha modern bir hale kavuşuyor. İlçemizde bulunan bütün yollar parke taşı ile döşenecektir. Kırsal mahallelerimize de yolların bakım ve onarım çalışması devam ediyor. Belediye olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız devam ediyor.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42