banner6

Yıldırım’dan MTDF’ye ziyaret

Yıldırım’dan MTDF’ye ziyaret

Adnan AVUKA

AK Parti’nin önemli isimlerinden Recep Yıldırım, Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu’nu (MTDF) ziyaret etti.

MARDİN (İLKHABER) - AK Parti’nin önemli isimlerinden Recep Yıldırım, Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu’nu (MTDF) ziyaret etti. MTDF Genel Başkanı Mehmet Şerif Öter’i makamında ziyaret eden Yıldırım, bir süre karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişinde bulundu. >> 8’de

Üç dönem Sakarya Akyazı Belediye başkanlığı 22 - 23 dönem milletvekilliği yapan ve AK Parti’nin birçok kademelerinde önemli görevlerde bulunan Recep Yıldırım, Mardin’de gerçekleştirdiği özel ziyaretler çerçevesinde beraberindeki heyetle birlikte merkezi Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi’nde bulunan Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF) yi ziyaret etti. 

MTDF Genel Başkanı Mehmet Şerif Öter’i makamında ziyaret eden Yıldırım, bir süre karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişinde bulundu. Yıldırım ve beraberindeki heyet Gaziantep’e gitmek üzere Mardin’den ayrılırken, gösterdiği sıcak ilgi, alaka ve misafirperverlik için MTDF Genel Başkanı Mehmet Şerif Öter’ e teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan MTDF Genel Başkanı Mehmet Şerif Öter  “Recep Yıldırım iki saate yakın kaldığı Federasyon merkezimizde sivil toplum çalışmalarımız ve Mardin ilimizin sosyoekonomik konuları ile alakalı kendilerine detaylı bilgi sunduk. AK Parti’nin önde gelen önemli ve değerli şahsiyetlerindendir. Siyasette ağırlığı olan bir isimdir. Federasyonumuza yaptıkları ziyaret bizi onurlandırmıştır. 60 Dernek bileşenimiz adına kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER