Yrd. Doç. Dr. Zeki Uyanık’a teşekkür plaketi

Çukurova İlçe Müftülüğü Uzman Vaizlerinden Dr. Mehmet Zeki Uyanık, Mustafa Kemal Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, İslam Hukuku Anabilim Dalı’na Yardımcı Doçent Doktor olarak atandı.

Yrd. Doç. Dr. Zeki Uyanık’a teşekkür plaketi

Yrd. Doç. Dr. Zeki Uyanık’a teşekkür plaketi

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Çukurova İlçe Müftülüğü Uzman Vaizlerinden Dr. Mehmet Zeki Uyanık, Mustafa Kemal Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, İslam Hukuku Anabilim Dalı’na Yardımcı Doçent Doktor olarak atandı. Ataması yapılan Dr. Mehmet Zeki Uyanık için Çukurova Müftülüğü tarafından veda yemeği programı düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeği programına Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün ve daire personelleri katıldı. Hoş sohbetlerin edildiği programda Dr. Mehmet Zeki Uyanık’a, Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün tarafından yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı plaket verildi. Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, Dr. Mehmet Zeki Uyanık’a, bugüne kadar yaptığı başarılı hizmetlerden ötürü teşekkürlerini sundu ve yeni görevinde de başarılar diledi.

Dr. Mehmet Zeki Uyanık ise, Mustafa Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, İslam Hukuku Anabilim Dalı Yardımcı Doçent Doktor kadrosuna atanmış olması nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığındaki Uzman Vaizlik görevinin bittiğini söyledi. 14 yıl boyunca  onur ve gurur duyarak Uzman Vaizlik görevini sürdürdüğünü dile getiren Uyanık, “Acısıyla tatlısıyla birlikte görev yaptığım ilçe müftümüz ve daire personellerimizle bugün burada veda yemeğinde bir araya geldik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Eğitim hayatım ve Diyanet İşleri Başkanlığı’ndaki görevimde bana desteğini esirgemeyen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 17:27

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2