Turkcell'le, “İş’te Teknoloji Hamlesi”

Turkcell şirketleri teknolojiyle buluşturuyor

Turkcell'le, “İş’te Teknoloji Hamlesi”
Turkcell'le, “İş’te Teknoloji Hamlesi”
Bu içerik 21707 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının  dördüncü durağı Adana oldu.

 

SÜREYYA URİ

ADANA- Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna Adana'da devam etti.  Hiltonsa Oteli'nde Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Adana Ticaret Odası Başkan Yardımcı Halis Bayrak ile işadamlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ünlü komedyen Kadir Çöpdemir bir sinevizyon gösterimi sundu. Teknolojinin çarpıtıcı kullanımının  fotoğraflarına yer veren sunumunda Çöpdemir,  katılımcıları kahkahaya boğdu. Çöpdemir, teknoloji ve marka olmanın önemine değinirken Adana kebabını hatırlatmayı da ihmal etmedi.

  Adana Ticaret Odası Başkan Yardımcı Halis Bayrak ağır rekabet koşullarında teknolojik yatırım yapamadığı için yeni kurulan KOBİ'lerin yüzde 50'sinin ilk altı yıl içinde kapandığına dikkat çekti.  Bayrak, işletmelerin varlıklarını sürdürebilmeleri ve güçlerini korumak için teknolojiden yararlanmaları ve teknolojik yatırımlarını artırmaları gerektiğinin altını çizerken, işletmelerin de bu anlamda desteklenmesini istedi.

 

Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ise Türkiye'nin en büyük bin firması arasında yer alan şirketleriyle Adana'nın ekonominin lokomotifi durumunda olduğunu söyledi. Firmaların  her geçen gün teknolojiden daha fazla yararlandığını, küreselleşen ekonominin biribirinden etkilendiğini, dolayısıyla krizin de küreselleştiğini belirten Kıvanç, güçlü şirketlerler için  teknolojik yatırımların büyük önem taşıdığını vurguladı.

 Toplantı, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” başlıklı konuşmasıyla devam etti.

Kocabaş:” Şirketlerin işlerinde fark yaratması ancak ve ancak teknolojik dönüşümle mümkün”

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş yaptığı sunumda: “Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 510 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. Turkcell’li olmayı seçen şirketler için fark yaratmak, onları teknolojiyle bir adım öne taşıyabilmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Biz istiyoruz ki, boyutu ve faaliyeti ne olursa olsun tüm şirketler bu fırsatı yakalasın. Anadolu’nun dört bir yanında Türkiye ekonomisini her geçen gün daha iyi noktalara taşıyan binlerce şirket var. Turkcell olarak öncelikli hedefimiz bu şirketlerin teknik ekipleriyle birlikte çalışıp, Anadolu'da iş ortaklığı ekosistemini büyüterek yerel değeri güçlendirmek.” dedi. Günümüz dünyasında şirketlerin ancak teknolojik dönüşümle işlerinde fark yaratabileceğinin altını çizen Kocabaş konuşmasına şöyle sürdürdü:” Ülkemizin ilk sanayileşen illerinden biri olan, kültür ve ticaret merkezimiz Adanamızın da bu teknolojik dönüşümü en hızlı şekilde sistemlerine entegre ederek, ekonomimizin en önemli damarlarından biri olma yönündeki iddiasını sürdürecek illerimizden biri olarak görüyorum.

Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Burak Ersoy yaptığı konuşmada “Turkcell, Adana’daki kurumsal müşterilerine “İş’te Teknoloji Hamlesi” ile ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir yaklaşım sunuyor. Farklı sektörlerden yüzbinlerce müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, kamudan medya ve finansa, enerjiden lojistiğe, perakende, inşaat ve sağlık sektörlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak 3 temel alan belirledik: Yeni iş modelimizde “Altyapı”, “Yönetim” ve “Pazarlama” alanlarının her birine özel setler oluşturduk. Bu setlerimizin içinde her boyutta şirketin hedeflenen ihtiyacını karşılayacak çözümlerimiz bulunuyor.” dedi.

Turkcell’in şirketlere, kuruluş aşamasından itibaren temel iletişim ihtiyaçlarını hiçbir formaliteyle zaman kaybetmeden, uygun maliyetle karşılamalarını sağlamak için sunduğu “İşini Turkcell’le Kur” uygulaması hakkında da toplantıda bilgi veren Ersoy şöyle devam etti: ”Henüz yolun başında olan şirketlere yönelik bu hizmetimiz ile tek tek ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir çözüm yaklaşımı sunuyoruz. İlk Adım paketimizle şirketlerin maliyetlerini düşürürken, Yeni Müşteri paketimizle de gelirlerini artırarak başarıya daha hızlı ulaşmalarını istiyoruz. Ayrıca, ‘çiçeği burnunda’ girişimciler, şirket kurma sürecinde kendilerine gerekli olacak tüm bilgileri www.turkcell.com.tr/akademi   üzerinden,  Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un anlatımıyla edinebilir. Hazırladığımız 25 videoluk eğitim setine tüm Turkcell aboneleri bilgisayar ve cep telefonlarından ücretsiz şekilde ulaşabiliyor. Turkcell olarak rekabet yeteneğini ve verimliliklerini artırmak isteyen tüm kurumsal müşterilerimizin yanında olmaya, onlara teknolojinin gücüyle güç katmaya devam edeceğiz. Kısacası, artık işinizi kurarken yanınızda Turkcell gücü var.”

 

“İşini Turkcell’le Kur”

“İşini Turkcell’le Kur” başlığı altında sunulan İlk Adım Paketi ve Yeni Müşteri Paketi’yle, henüz iş kurma süreçlerinin başında olan ya da küçük ölçekli çalışan şirketlere, altyapı ve pazarlama alanlarında önemli kolaylıklar getiriyor. ‘İlk Adım Paketi’yle, internet, telefon ve faks hizmeti de dâhil olmak üzere tüm temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek elden kolayca karşılıyor. ‘Yeni Müşteri Paketi’ ise firmaların mobil pazarlama sistemlerini kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlıyor.

 İlk Adım Paketi’nde neler var?

İlk Adım Paketi’yle işlerini yeni kuran şirketlerin temel ihtiyacı olan internet, telefon, faks gibi hizmetler toplu olarak sunuluyor. Paket; Turkcell Superonline altyapısı ile sabit internet (25 Mbps Limitsiz 100GB Hız Alanlı Fiber İnternet Paketi/Yalın ADSL), Sabit Numara Tahsis/Taşıma ve Ofisten Her Yöne Dakika Paketleri, Ofisten Her Yöne VoIP 200 dakika,  İşin Cebinde Çalsın ve Akıllı Faks hizmetlerini içeriyor.

Paket’e üye olan Turkcell kurumsal müşterileri, fiber internet ve yalın ADSL hizmeti için aktivasyon, modem ve kurulum ücreti ödemiyor. Akıllı Faks için 20TL olan aktivasyon ücreti alınmıyor ve kampanya kapsamında ekstra bir ücret ödemeden 10 sayfa faks alınıp gönderilebiliyor.

24 ay taahhütle ayda 69 TL’ye alınabilen İlk Adım Paketi’ne sahip olmak için ISKURUYORUM yazıp 2222 kısa mesaj göndermek yeterli.

Yeni Müşteri Paketi’nde neler var? 

Temel pazarlama ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Yeni Müşteri Paketi’nde, firmaların mobil pazarlamayı kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlayan Toplu Mesajlaşma, Anında Cevap (interaktif haberleşme) ve Turkcelliler’e Mesaj hizmetleri yer alıyor.

Turkcell Yeni Müşteri Paketi’ni ilk üç ay boyunca 49 TL’den ve cayma bedelsiz satın almak mümkün. Paketi almak için ISKURUYORUM yazıp 2222 mesaj göndermek yeterli.

Mikrokrediyle işini geliştiriyor

Arzu Dokumacı

 

Teknoloji Hareketi Toplantısı’nın katılımcılarından biri de, Turkcell’in TİSVA  işbirliğiyle hayata geçirdiği Ekonomiye Kadın Gücü projesi kapsamında mikrokredi alarak işini büyüten Arzu Dokumacı oldu. İki çocuğu ile yalnız yaşayan ve ailesinin tüm geçimi ürettiği güzellik sabunlarını satarak karşılamaya çalışan Dokumacı mikrofinansla 2012 senesinde tanışıyor. Bu sayede işlerini daha rahat bir şekilde yürüten Dokumacı, Teknoloji Hareketi Toplantısı’nda gerçekleştirdiği konuşmada mikrofinans ailesine ve Turkcell’e sundukları destekten ötürü teşekkür etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Eşinin mezarına giderken  asansör halatı koptu öldü
Eşinin mezarına giderken asansör halatı koptu öldü