Küçük yüreklerden kocaman yüreklere sevgi seli

Şehit Enver Buğur Ortaokulu öğrencileri İstanbul saldırısında şehit düşen çevik kuvvet polislerinin ailelerine mektup gönderdi

Küçük yüreklerden kocaman yüreklere sevgi seli
Küçük yüreklerden kocaman yüreklere sevgi seli ilkhaber
Bu içerik 1013 kez okundu.
Reklam

Firdevs ARSLAN

ADANA (İLKHABER)-İstanbul Beşiktaş saldırısında şehit düşen İstanbul çevik kuvvet polislerininin ailelerine şiir ve mektup gönderen  Şehit Enver Buğur ortaokulu öğrencileri  şehit ailelerinin yanında olduklarını gösterdiler.

Okul Müdürü İsmet Dal, Projeden sorumlu Müdür Yardımcısı Emo Sağlam Proje yürütücüleri Türkçe öğretmeni Neslihan Güngör, sosyal bilgiler öğretmeni Taner Sayar, görsel sanatlar öğretmeni Nadide Dülger ve öğrenci velisi Fevzi Seydal'ın katkılarıyla PTT 'den gelen ayaklı posta kutusuna öğrenciler şiir ve mektuplarını atarak bu vatan hepimizin mesajını verdiler.

 

İstanbul Beşiktaş saldırısında şehit düşen İstanbul çevik kuvvet polislerine Şehit Enver Buğur Ortaokulu öğrencileri duygu dolu şiir ve mektuplarıyla şehit ailelerinin yanlarında oldukları gösterdiler. Vatan savunmasında şehit olanların acılarını yüreklerinde hissettiklerini belirten  öğrenciler şehitlerin çocuklarının babasız kaldıklarını fakat kendilerinin şehit çocuklarını kardeş olarak gördüklerini, iyi ve kötü günde şehit çocuklarıyla aynı duyguları paylaşacaklarını dile getirdiler. Okul Müdürü İsmet Dal bu çalışmadaki amacımız öğrencilerimize vatan sevgisi, bayrak sevgisi, polis, asker sevgisi,  şehitlik gibi kavramlar konusunda farkındalık oluşturmaktı. Küçük yüreklerden kocaman yüreklere akan bir sevgi seli oluşturmak istedik dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevgilisinin ablasını gasp etti,  11 yıl hapis cezası aldı
Sevgilisinin ablasını gasp etti, 11 yıl hapis cezası aldı
 Seyhan, yeni yeni hizmetlerle markalaşacak
Seyhan, yeni yeni hizmetlerle markalaşacak