hediye patlayan kutu

21 yılın ardından, bir araya geldiler

Adana İmam Hatip Lisesi mezunları, aradan geçen 21 yılın ardından bir araya gelerek hasret giderdi.

21 yılın ardından, bir araya geldiler
21 yılın ardından, bir araya geldiler ilkhaber
Bu içerik 1017 kez okundu.

Bayram Bulut

ADANA (İLKHABER) - Son dönemde aradan geçen onca yıla rağmen, mezun oldukları okullarda birlikte okudukları arkadaşlarıyla bir araya gelenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Son olarak, Adana İmam Hatip Lisesi’nin 1996 yılında mezun olmuş öğrencileri bir araya geldi. 1996 yılında Adana İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Hüseyin Talay ve Fatih Yılmaz, birlikte okuyup mezun oldukları arkadaşlarıyla bir araya gelmek istedi. Bu nedenle bir çalışma yapan Talay ve Yılmaz, 1996 yılında mezun olan 280 arkadaşına ulaşmayı denedi. Ancak bazı arkadaşlarına ulaşamayan Talay ve Yılmaz, geri kalanları ise hasret gidermek için sabah kahvaltısı organize ettiklerini söyleyerek mezunları davet etti. Adana Küçük Saat Otel’de düzenlenen kahvaltı programına çok sayıda Adana İmam Hatip Lisesi mezunu katıldı. Hoş sohbetlerin edildiği ve geçmişin yad edildiği kahvaltı programı hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

Hüseyin Talay ve Fatih Yılmaz, kendilerinin 1996 Adana İmam Hatip Lisesi mezunları olduklarını söyledi. 1996 yılında toplam 280 tane mezun arkadaşlarının olduğunu anımsatan Talay ve Yılmaz, “Bazıları şehir dışında olduğundan dolayı ulaşamadık. Adana’da olan ve davet ettiğimiz arkadaşlarımızın bir kısmı buraya geldi. Onlarla hasret giderek sohbetler ettik. Bu programı düzenlememizin amacı, aradan geçen 21 yılın ardından arkadaşlarımızla tekrar bir araya gelerek onlarla hasret gidermekti. Kahvaltımızı yaptık. Sohbetimizi ettik. Geçmişi andık.”ifadelerini kullandılar.

Öte yandan kahvaltı programı esnasında cep telefonlarıyla fotoğraf çeken mezunlar anlık olarak arkadaşlarıyla bu ölümsüz anları paylaştı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama