hediye patlayan kutu

İmam Hatip Lisesi’nin TÜBİTAK başarısı

20 projeye ev sahipliği yapan fuarda biyolojiden rehberliğe, ingilizceden matematiğe birçok disiplinde araştırmalar sunuldu. Okul Müdürü Şemsettin Örnek, çalışmalarla ilgili olarak şunları söyledi:

İmam Hatip Lisesi’nin TÜBİTAK başarısı
İmam Hatip Lisesi’nin TÜBİTAK başarısı ilkhaber
Bu içerik 930 kez okundu.

Tevfik DİNÇKALMIŞ

ADANA(İLKHABER)-Mahmud Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi bir geleneğe imza atıyor. İkincisi düzenlenen Tubitak 4006 Bilim Fuarı başarıyla gerçekleşti.

20 projeye ev sahipliği yapan fuarda biyolojiden rehberliğe, ingilizceden matematiğe birçok disiplinde araştırmalar sunuldu. Okul Müdürü  Şemsettin Örnek,  çalışmalarla ilgili olarak şunları söyledi:

“Okulumuz öğretmen ve öğrencileri ile birlikte eğitim öğretime verdiğimiz önemin yanı sıra sosyal ve kültürel projelerde adımızı duyurmaya da niyetliyiz. Tübitak Bilim Fuarı da katıldığımız diğer etkinliklerden sadece bir tanesi ve okulumuzda biz bu tür projeleri bir kurum kültürü haline getirmek istiyoruz.

Öğrenciler hazırlamış oldukları bu projeler ile hem kendilerini geliştirmekte hem de gelecek için bilim adına ülkemize ışık tutacak araştırma. geliştirme çalışmaları yürütmektedirler.

Ayrıca, ziyaretleriyle bizleri onurlandıran İl müftümüz Sayın Hasan Çınar, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Beyali Özli, İlçe Şube Müdürlerimiz Sayın Nevin Teksoy ve Sayın Mustafa Yentur'a; çok değerli okul Müdürlerimiz ile Adana Gençlik Ve Spor Merkezi yetkililerine teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama