Devlet Sanatçısı Dikel’e 5 Ocak Rotary’den ödül

Binlerce sanat eseri bulunan Görsel Sanatlar Öğretmeni Devlet Sanatçısı, Hattat, Ressam, Sedef-Metal Oygu Sanatçısı Mesut Dikel, 5 Ocak Rotary Kulübü tarafından Meslek Hizmet Ödülü’ne layık görüldü.

Devlet Sanatçısı Dikel’e   5 Ocak Rotary’den ödül
Devlet Sanatçısı Dikel’e   5 Ocak Rotary’den ödül ilkhaber
Bu içerik 954 kez okundu.
Reklam

 

 

Devlet Sanatçısı Dikel’e

 

 

5 Ocak Rotary’den ödül

 

 

ADANA(İLKHABER) - Binlerce sanat eseri bulunan Görsel Sanatlar Öğretmeni Devlet Sanatçısı, Hattat, Ressam, Sedef-Metal Oygu Sanatçısı Mesut Dikel, 5 Ocak Rotary Kulübü tarafından Meslek Hizmet Ödülü’ne layık görüldü.

Devamlı fark yaratan ve farklı projeleriyle ses getiren 5 Ocak Rotary Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Meslek Hizmet Ödülü’ töreni Seyhan Oteli’nde gerçekleştirildi. Her yıl geleneksel olarak yönetim kurulu kararıyla verilen ödül bu yıl Mesut Dikel’e verildi.

Törene 5 Ocak Rotary Kulübü üyelerinin yanı sıra Guvernör Yardımcısı Hakan Tuyan’DA katıldı. Ödül töreni öncesinde Mesut Dikel’in öz geçmişi okundu.

Törende konuşan 5 Ocak Rotary Kulübü Başkanı Oğuz Selmanoğlu, "Rotary Kulüpleri iş ve meslek insanlarının oluşturduğu önemli bir hizmet kuruluşudur. Biz dünya ülkeleri arasında iyi niyetli anlayışı geliştirerek barışın yerleşmesi için çalışan ender sivil toplum örgütlerinden biri olan Rotary’nin saygın üyelerindeniz. Sayın Mesut Dikel meslek hayatınız boyunca yaptığınız başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bizlere örnek oldunuz. Özellikle genç meslek kardeşlerimizi yüreklendirerek onlarında çalışmaları için model oluyorsunuz. Adana 5 Ocak Rotary Kulübü olarak bu ödülü size vermekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

5 Ocak Rotary Kulübü’nün 2017-2018 Meslek Hizmet Ödülüne layık görülen Mesut Dikel ise, “5 Ocak Rotary Kulübü’nün bu güzel ödül gecesini düzenlediği ve bana layık gördüğü için sonsuz teşekkür ederim. Bu ödülün bana layık görülmesi beni gerçekten mutlu etti. Düşünülmek çok önemli, Sanat –Resim camiasında hizmet edip bu ödülü almak gerçekten gurur verici. Kendi şehrimde ve kendi hemşerilerim den bu ödülü almak beni çok heyecanlandırdı. " diye konuştu. Mesut Dikel yaptığı çalışmalardan oluşan bir slayt ile davetlilere sunum yaptı.

Konuşmaların ardından Meslek Hizmet Ödül Plaketi Guvernör yardımcısı Hakan Tuyan ve 5 Ocak Rotary Kulübü Başkanı Oğuz Selmanoğlu tarafından Mesut Dikel’e verildi.  Ödül törenin ardından kulüp üyeleri ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadirlili kadın ressamlar Adana'da sergi açtı
Kadirlili kadın ressamlar Adana'da sergi açtı
Gluten
Gluten "herkes için zehir" değil