Kaymakam Sarı Gündoğdu’da

Yunus Gündoğdu’nun okulu gezdirdiği Kaymakam Osman Sarı, Çukurova ilçesinin eğitim ve sağlık yatırımları anlamında şanslı olduğuna dikkat çekerek, Gündoğdu’yu çok beğendiğini belirterek, şunları söyledi:

Kaymakam Sarı Gündoğdu’da
Kaymakam Sarı Gündoğdu’da ilkhaber
Bu içerik 818 kez okundu.
Reklam

 

ADANA (İLKHABER) - Ağustos ayında Çukurova ilçesine atanan Kaymakam Osman Sarı, Adana Gündoğdu Koleji’ni (AGK) ziyaret ederek Gündoğdu-Holding Vakıf Onursal Başkanı Yunus Gündoğdu ile sohbet etti.

Yunus Gündoğdu’nun okulu gezdirdiği Kaymakam Osman Sarı, Çukurova ilçesinin eğitim ve sağlık yatırımları anlamında şanslı olduğuna dikkat çekerek,  Gündoğdu’yu çok beğendiğini belirterek, şunları söyledi:

DÜNYA STANDARTLARINDA BİR OKUL

“Gerçekten anlatıldığınız kadar iyi bir yatırımınız var. Yunus beyi ve okulu ziyaret etmekten çok mutlu oldum. Adana’mızda böyle çağdaş ve dünya standartlarında bir okulun olması beni oldukça sevindirdi. Yunus Gündoğdu’nun nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Yunus Gündoğdu da Kaymakam Sarı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyet dile getirerek, “Sürekli eğitime yatırım yapan bir kurum olarak yetkili kişilerden gördüğümüz manevi destek bize çok büyük moral veriyor. Gündoğdu Vakfı da çevresine ve ülkesine önemli katkılar yapmaya başladı. Kaymakamımız Osman Sarı’ya teşekkür ederiz.” diye konuştu. 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadirlili kadın ressamlar Adana'da sergi açtı
Kadirlili kadın ressamlar Adana'da sergi açtı
Gluten
Gluten "herkes için zehir" değil