Miniklerden coşkulu Cumhuriyet kutlaması

Okul öğretmenlerinden Ömer Pamuk ve Emre Öz tarafından organize edilen tören okulun bahçesinde yapıldı. Saygı duruşu ve hep bir ağızdan okunan İstiklal Marşı ile başlayan tören sonrası Türkçe öğretmeni Zeynep Baş tarafından düzenlenen ‘Kompozisyon’ yarışması düzenlendi.

Miniklerden coşkulu Cumhuriyet kutlaması
Miniklerden coşkulu Cumhuriyet kutlaması ilkhaber
Bu içerik 842 kez okundu.
Reklam

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) – Adana’da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Seyhan Mekan İlk ve Ortaokulu’nda etkinlik düzenlendi. Coşkuyla kutlanan Cumhuriyet Bayramı kutlamaları renkli sahnelere konu olurken, etkinliğe ailelerden yoğun katılım vardı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 94. yıldönümünü tüm ülkede olduğu gibi Adana’da da okullarda çeşitli etkinlikler ile kutlandı.

Adana’nın merkez Seyhan İlçesi’nde yer alan Mekan İlk ve Ortaokulu, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde tören düzenledi.

Okul öğretmenlerinden Ömer Pamuk ve Emre Öz tarafından organize edilen tören okulun bahçesinde yapıldı. Saygı duruşu ve hep bir ağızdan okunan İstiklal Marşı ile başlayan tören sonrası Türkçe öğretmeni Zeynep Baş tarafından düzenlenen ‘Kompozisyon’ yarışması düzenlendi. Ardından okul öğrencilerinin hazırladıkları koro, şiir ve dans gösterileriyle devam etti. Cumhuriyet coşkusu için gelen veliler öğrenciler tarafından gerçekleştirilen gösterileri büyük ilgiyle izledi.

Gösterilerin ardından Okul Müdürü Mithat Berrak tarafından kompozisyon ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye verildi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi