Trafik cezalarına tepki

Yeni şehrin 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkın Kültür Caddesine araçlarını park edenlere ceza yağıyor. Vatandaşlar yazılan cezalara tepki göstererek, “Namaza gidiyoruz, ceza yiyiyoruz” dediler.

Trafik cezalarına tepki
Trafik cezalarına tepki ilkhaber
Bu içerik 878 kez okundu.

ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)- Yeni şehirde oto parkın olmadığını ve özellikle apartman dairelerinin altlarında yüzde 99 oranında arabalarını park edecek yer olmadığını vurgulayan vatandaşlar, “Sayın valimizin belediye başkanı olarak çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Söyleyecek bir laf bulamıyoruz. Özellikle cadde ve sokakların asfaltlanması ve iyileştirilmesini memnuniyetle karşılıyoruz. Ancak caddelerin her iki tarafın vatandaşın yaya kaldırımların yanlış yapıldığı ve burada daha evvel iki arabanın rahatlıkla yan yana geçebileceği bir durumda iken trafik komisyonun aldığı bu kararı büyük bir yanlıştır. Valimiz bu fikirleri kimden alıyorsa çok yanlış. Bu yanlışlığı zaman geçmeden düzeltilebilir.” diye konuştular.

Diğer taraftan Kültür Caddesindeki park halinde olan vasıtalara cezalar kesildiği belirten vatandaşlar “Zaten burada oto park yerleri yok. Vatandaş kendi evinin önünde arabasını park etmese nereye park etsin. Ceza yiyen vatandaşlar durumu milletvekillerine bildirdiği halde, milletvekilleri de “Biz bir şey yapamayız” diyerek vatandaşları geri çeviriyor. Bizlere yazık günahtır, haklı olarak bizlere cezalar yazılıyorsa, eyvallah tamam ama haksız yere cezaları yazılıyorsa o trafik polisini Allah’a havale ediyoruz. Onunda çoluk çocuğu vardır beddua almasın ” ifadelerini kullandılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip  kalkınmasına büyük önem veriyoruz
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip kalkınmasına büyük önem veriyoruz
ATB Yöneticilerinden Akay ve  Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti
ATB Yöneticilerinden Akay ve Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti