Başarı hepimizin

Türkiye OSB’ler arasında “Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız’” ödülü kazanan AOSB Başkanı Sütçü, mesai arkadaşlarına teşekkür etti

Başarı hepimizin
Başarı hepimizin ilkhaber
Bu içerik 593 kez okundu.

ADANA (İLKHABER - Türkiye’deki OSB’ler arasında ilk ve tek olan “Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız” ödülü kazanan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığı, yönetim ve denetim kurulu ve çalışanlarının katılımıyla kutlama töreni düzenledi. Başkan Bekir Sütcü, başarının ekip ürünü olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. 

AOSB Başkanlığı, Türkiye’deki küçük ve büyük ölçekli şirketlerin mükemmellik yolculuğunda önemli bir misyon üstlenen KalDer’in (Türkiye Kalite Derneği) eğitimlerini tamamlayıp,  EFQM  (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı/ European Foundation For Quality Management) denetimlerinden başarıyla geçerek, “Mükemmellikte yetkinlik için tanımlanan 4 yıldız” ödülünün mutluluğunu çalışanlarıyla yaşadı.

AOSB Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Türkiye’de bir ilke imza atarak organize sanayi bölgeleri arasında ilk ve tek olan “Mükemmellikte yetkinlik için tanımlanan 4 yıldız” ödülünün alınmasında emeği geçen başkanlık çalışanlarını akşam yemeğinde ağırladı. Özel bir restoranda verilen kutlama yemeğine, Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkanvekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyeleri Hilal Aksöz ve Mustafa Fidan ile Bölge Müdürü Mustafa Keskin ve başkanlık çalışanları katıldı. 

TAKIM ÇALIŞMASININ SONUCU

Başkan Sütcü, kutlama törenindeki konuşmasında, AOSB’nin elde ettiği başarıda emeği geçen başta yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile Bölge Müdürü Mustafa Keskin olmak üzere başkanlık çalışanlarına ve sanayicilere teşekkür etti. Başkan Sütcü, “Recognised for Excellence 4 Star (Mükemmellikte yetkinlik 4 yıldız) ödülünü alan AOSB’nin elde ettiği başarının takım çalışmasının güzel sonucu olduğunu söyledi. 

UYUMLU ÇALIŞMA BAŞARIYI GETİRDİ
Hiçbir başarının tesadüf olmadığını belirten Başkan Sütcü, yönetim kurulu, denetim kurulu, başkanlık çalışanları, paydaşlar ve bölgede faaliyet yürüten sanayicilerin yakaladığı uyumlu çalışmanın, başarıyı da beraberinde getirdiğini kaydetti.

Başkan Sütcü, ‘Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız’ ödülünün sonuç değil, başlangıç olduğunu da belirterek, hedeflerinin ‘Mükemmellikte Süreklilik’ ödülünü almak olduğunu dile getirdi. 

SERTİFİKAYI SÜTCÜ’YE TESLİM ETTİ

Konuşmaların ardından AOSB Başkanlığının en eski çalışanlarından Enerji Müdürlüğü Bakım Onarım Amiri Cumali Algın, EFQM Ceo’su Léon Tossaint imzasını taşıyan “Recognised for Excellence 4 Star (Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız) kalite sertifikasını Başkan Sütcü’ye teslim etti.

Denetim Kurulu Üyesi Hilal Aksöz de Bölge Müdürü Mustafa Keskin’e başarının yöneticisi olarak yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür plaketi verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip  kalkınmasına büyük önem veriyoruz
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip kalkınmasına büyük önem veriyoruz
ATB Yöneticilerinden Akay ve  Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti
ATB Yöneticilerinden Akay ve Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti