hediye patlayan kutu

PRAL, başarıdan başarıya koşuyor

14-17/18-25 yaş aralığındaki gençlerin katıldığı ‘Kim Bilir’ bilgi yarışması Lise ve Üniversite düzeyinde iki farklı kategoride yapıldı. Genel Kültür, Sayısal Mantık, Tarih, Sanat Tarihi, Edebiyat, Coğrafya, Vatandaşlık, Güncel Konular, Görsel Sanatlar, Müzik ve Spor Kültürü konularından seçmeli sorular yöneltildiği yarışmada Piri Reis Anadolu Lisesi İl Birincisi oldu.

PRAL, başarıdan başarıya koşuyor
PRAL, başarıdan başarıya koşuyor ilkhaber
Bu içerik 878 kez okundu.

ADANA (İLKHABER) - Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen gençler arası bilgi yarışması "Kim Bilir’de?” Adana'nın gururu Piri Reis Anadolu Lisesi birinci olarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

14-17/18-25 yaş aralığındaki gençlerin katıldığı ‘Kim Bilir’ bilgi yarışması Lise ve Üniversite düzeyinde iki farklı kategoride yapıldı. Genel Kültür,  Sayısal Mantık, Tarih, Sanat Tarihi, Edebiyat, Coğrafya, Vatandaşlık, Güncel Konular, Görsel Sanatlar, Müzik ve Spor Kültürü konularından seçmeli sorular yöneltildiği yarışmada Piri Reis Anadolu Lisesi İl Birincisi oldu.

Bölge Yarışmasında Adana’yı Temsil Edecek.

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çukurova Gençlik Merkezi koordinesinde Orta Öğretim kurumları arasında gerçekleştirilen “Kim Bilir” isimli bilgi yarışmasında Piri Reis Anadolu Lisesi İl Birincisi olarak, Nisan ayında Adana’da yapılacak Bölge yarışmasında Adana’yı temsil edecek.

Koçer, Başarılar Diliyorum

Piri Reis Anadolu Lisesi Müdürü Murat Koçer yaptığı açıklamada “Final grubunda gösterdikleri başarı ile Adana birincisi olan öğrencilerimi ve gençlerimizi motive eden çok kıymetli öğretmenlerimi kutluyor, Akdeniz Bölge ve Türkiye Finalinde başarılar diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama